Niedziela 09 grudnia 2018
Wiesława Leokadii Joanny

31-12-2018

SYLWESTER 2018

Chcesz w wyjątkowy sposób spędzić  Sylwestra? Przyjdź koniecznie do Miejskiego Ośrodka Kultury na artystyczną imprezę p.n. Z OPERETKĄ I POD GWIAŹDZISTYM NIEBEM. W programie m. in. Grande Amore - koncert z udziałem czterech tenorów "Leon Voci" (sala widowiskowo - teatralna) oraz Sylwestrowa Biesiada pod Gwiaździstym Niebem (najlepsza muzyka taneczna, Dj wodzirej z fantazją, konkursy z nagrodami oraz smakołyki z grilla) na dziedzińcu MOK. O północy wspólnie powitamy Nowy Rok lampką szampana ! Imprezę rozpoczynamy o 21.00 ! 
Bilety w cenie 120 zł już w sprzedaży ! 
15-12-2018

UWAGA ! KONKURS !

UWAGA ! KONKURS ! Zapraszamy wszystkich piotrkowian: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie na najpiękniejszy świąteczny stroik. Własnoręcznie wykonane stroiki prosimy dostarczyć nam 15 grudnia do godz. 15.00 w Rynek Trybunalski na Jarmark Bożonarodzeniowy. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród 15 grudnia o godz. 15.30 ! 
Zapraszamy twórców ludowych, artystów, rzemieślników, a także producentów i sprzedawców artykułów dekoracyjnych oraz żywności do udziału w JARMARKU ŚWIĄTECZNYM, który odbędzie się w Rynku Trybunalskim w dniach 15-16 grudnia 2018 r.
Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia.
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym 13 grudnia na warsztaty plastyczne pn.: "Tradycyjne ozdoby choinkowe". Uczestnicy pracować będą pod kierunkiem artystów z opoczyńskiego oddziału Stowarzyszenia Twórców Ludowych, a prelekcję na temat zwyczajów i obrzędów świątecznych wygłosi etnograf Stanisława Dłużewska - Pawlik z Opoczna. Zapisy dla grup zorganizowanych pod numerem telefonu: (44) 732 52 37, wew. 106 lub 107 Cena biletu - 10 zł.
Czas przedświąteczny to czas, kiedy ludzkie serca otwierają się na potrzeby innych. W związku z tym zapraszamy państwa na wyjątkowy koncert charytatywny na rzecz Polaków z Białorusi. Koncert z cyklu "Wschód - Zachód" odbędzie się 9 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. W programie m.in. koncert Zespołu Kameralnego Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim, występ solistów z zajęć emisji głosu MOK pod kierunkiem Justyny Jędrusik oraz charytatywna aukcja przedmiotów. Wstęp na koncert na zasadzie: płać, ile chcesz. Mamy nadzieję, że zechcą państwo wesprzeć ten szczytny cel i spędzić to niedzielne popołudnie z nami. Zapraszamy ! 
05-12-2018

GALA WOLONTARIATU

"Gala Wolontariatu" to wyjątkowa uroczystość, na którą zapraszamy Państwa już w najbliższą środę 5 grudnia o godz. 18.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Podczas Gali rozstrzygnięty zostanie Plebiscyt "Wolontariusz Roku 2018" oraz "Wolontariusz Publiczności", a także uhonorowane zostaną działania najaktywniejszych wolontariuszy. W części artystycznej wystąpią Agata Michalska & The Others. Wstęp za okazaniem zaproszeń ! 
Organizatorami Gali są: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC oraz Piotrkowskie Centrum Wolontariatu, współorganizatorami zaś: Miejska Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zdrowia i Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim oraz Miejski Ośrodek Kultury.
Zima tuż tuż i dlatego właśnie, w ramach cyklu "Niedzielne teatralia", przygotowaliśmy dla najmłodszych
miłośników teatru zimowy spektakl pt.: "Dziadek Mróz, czyli po co komu zima?". Na to wyjątkowe teatralne spotkanie w wykonaniu Teatru Żelaznego z Katowic zapraszamy do sali widowiskowo - teatralnej MOK 2 grudnia o godz. 17.00. Bilety w cenie 10 zł jużw sprzedaży !
Zapraszamy Państwa na koncert Miejskiej Orkiestry Dętej do Parafii Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim. Koncert odbędzie się 1 grudnia o godz. 16.30. Wstęp wolny ! 
30-11-2018

PRZYGODA P.L.

Zapraszamy Państwa serdecznie 30 listopada o godz. 19.00 na koncert pt.: "Jutro dzieje się teraz" w wykonaniu piotrkowskiego zespołu wokalnego Przygoda p.l. Gościem specjalnym zaproszonym przez zespół będzie Justyna Piesiek - Kendra, reżyserem zaś Bartosz Gumulec. Kierownikiem muzycznym zespołu jest Iwona Stępień - Ciesielska, a akompaniatorem Piotr Grzelak. Cały koncert prowadzić będzie Dominik Mironiuk. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży ! 
21-11-2018

RÓBMY SWOJE...

"Róbmy swoje ..." to koncert, w którym usłyszymy znane i lubiane piosenki Wojciecha Młynarskiego w nowych aranżacjach. Pełne barwnych postaci teksty pozwoliły stworzyć obraz polskiej rzeczywistości, w której żyjemy wszyscy. W czerwcu odbyła się próba otwarta koncertu, a 21.11 o godz. 18.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK będzie można zobaczyć nową, pełną wersję widowiska. Wstęp na koncert na zasadzie płać ile chcesz. Zapraszamy !