Sobota 21 kwietnia 2018
Anzelma, Bartosza, Feliksa

23-04-2018

EDUKACJA BAJECZNA

Kolejny spektakl dla dzieci z cyklu "Edukacja bajeczna" już 23 kwietnia. Tym razem zaprosiliśmy Teatr Żelazny z Katowic, który najmłodszym widzom zaprezentuje bajkę pt.: "Złota rybka". Spektakl dla grup zorganizowanych. Zapisy w MOK al. 3 Maja 12 lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37 wew. 106 lub 107. Cena biletu - 15 zł. 
Kolejne spotkanie z teatrem dla namjłodszych już 22 kwietnia. Tym razem w cyklu "Niedzielne teatralia" na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentuje się Teatr ""Piccolo" z Łodzi w spektaklu pt.: "Urodziny Baby Jagi". Zapraszamy wszystkich do wspólnej tetaralnej zabawy. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży ! 
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Polską Operą Królewską, Uniwersytetem Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim oraz Piotrkowskim Bractwem Akademickim zapraszają na "Koncert Symfoniczny Karłowicz/Dobrzyński". Koncert odbędzie się 20 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowisko - teatralnej MOK. Bezpłatne wejściówki na koncert do odebrania od 9 kwietnia w MOK.
Kolejne spotkanie z cyklu "Śpiewam Piotrków" już w najbliższy czwartek, 19 kwietnia, o godzinie 18.00 w Galerii MOK. Tym razem w koncercie wystąpi Marta Koszacka, na gitarze grać będzie Mateusz Żerek.Cena biletu - 5 zł. Zapraszamy ! 
Wszystkich miłośników amatorskiego teatru zapraszamy na Regionalny Przegląd Teatrów Amatorskich, który odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury. Szczegółowy program na plakacie !
Kolejna odsłona premier zespołów teatralnych działających w Miejskim Ośrodku Kultury już 11 kwietnia. Start o godz. 18.00, wstęp na zasadzie pay what you want (płać ile chcesz). Szczegóły na plakatach. Zapraszamy ! 
Zapraszamy Państwa na premiery zespołów teatralnych działających w Miejskim Ośrodku Kultury. Pierwsze trzy spektakle będzie można obejrzeć już 9 kwietnia. Start o godzinie 17.30. Wstęp na zasadzie pay what you want (płać ile chcesz). Szczegóły na plakatach. Zapraszamy ! 
Już w niedzielę eliminacje rejonowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wszystkich uczestników zapraszamy 8 kwietnia o godz. 9.00 do sali widowiskowo - teatralnej. Poniżej zamieszczamy kolejność występów.
27-03-2018

POEZJA ZE SMAKIEM

W Międzynarodowy Dzień Teatru, czyli 27 marca, zapraszamy Państwa wraz z dziećmi, na wyjątkowe spotkanie z cyklu "Poezja ze smakiem", podczas którego usłyszeć będzie można rodzinne wierszyki w wykonaniu Amatorskiego Teatru Dorosłych z MOK. W programie także wspólne czytanie poezji oraz teatralny dzień. Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00 w Galerii MOK. Wstęp wolny ! 
WESOŁYCH ŚWIĄT !