Piątek 22 września 2017
Tomasza, Maurycego, Joachima

15-10-2017

"GRUBASKA"

Świetny monodram Izabeli Noszczyk, aktorki teatru im. Stefana  Jaracza w Łodzi. Zapraszamy na spektakl w niedzielę 15 października 2017r. o godz. 18.00. Aktorka za tą rolę została doceniona w "Subiektywnym spisie aktorów teatralnych 2017” - edycja dwudziesta piąta" na portalu e-teatr.pl
09-10-2017

TRYBUNY TEATRU

Kolejna edycja TRYBUNY TEATRU przed nami !
Zapraszamy młodzież oraz dorosłych do udziału w VII Ogólnopolskim Festiwalu Amatorskich Teatrów, „Trybuna Teatru”, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury
w dniach 3 – 5  listopada 2017 r. W ramach imprezy odbędą się: konkursowe prezentacje teatrów amatorskich, pokazy pozakonkursowe gospodarzy, spektakl zawodowy, warsztaty teatralne oraz spacer „Teatralnym szlakiem Piotrkowa Trybunalskiego”.
„Pchła Szachrajka” to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Pomysłowa scenografia przenosi widzów do kolejnych miejsc, jakie odwiedza bohaterka. Muzyka lat 20-­tych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawiają, że widzowie się bawią fantastycznie. Odwiedzając kolejne miejsca, przemierza lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu. Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się z najlepszą literaturą dziecięcą. Zapraszamy oczywiście w niedzielę -  8 października o godzinie 17.00.     Cena biletu 10 zł.
22-09-2017

ZATRZYMAĆ LATO

UWAGA !! ZE WZGLĘDU NA NIEKORZYSTNĄ POGODĘ IMPREZA PRZENIESIONA DO MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY AL. 3 MAJA 12 !!!!
18-09-2017

EDUKACJA BAJECZNA

Edukację bajeczną czas zacząć!  „PROFESOR PACYNA I JEGO RODZINA” – to nowa bajka zrealizowana przez Teatr „Pacuś” z Łodzi. Zapraszamy grupy zorganizowane i nie tylko 18 września o godz. 9.00 i 10.30, cena biletu – 10 zł.
Przed nami kolejny spotkanie muzyczne z cyklu „Koncerty na trakcie”. Tym razem zapraszamy Państwa 16.09 do sali widowiskowo – teatralnej MOK na spotkanie z Alexandrem Maceradim, w wykonaniu którego usłyszeć będzie można najpiękniejsze „Ballady i Romanse Rosyjskie”. W programie tego wyjątkowego spotkania nie zabraknie także piotrkowskiego akcentu, a będzie nim występ zespołu „Przygoda p.l.”. Wstęp na koncert wolny – za okazaniem wejściówek, które będą do odebrania od 4.09 w MOK, al. 3 Maja 12.
15-09-2017

WERNISAŻ

Zapraszamy na wernisaż wystawy, któremu towarzyszyć będzie uroczyste rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn.: "Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego ...lub swojego miasta" oraz wręczenie nagród laureatom. Ponadto w programie spotkanie z Agnieszką Warchulińską - dziennikarką, autorką książek o Piotkrowie, m.in. "Sekrety Piotrkowa". Uroczystość odbędzie się 15 września o godzinie 15.00 w Galerii MOK, al. 3 Maja 12.
Już za kilka dni rozpoczynamy nowy sezon artystyczny amatorskich zespołów działających w Miejskim Ośrodku Kultury. Zapisy na zajęcia rozpoczynamy 11 września. Plan zajęć, cennik i karty zgłoszenia do pobrania w zakładce OFERA ZAJĘĆ. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji !
Mili piotrkowianie koniecznie przybądźcie 10 września o godz. 19.00 na Rynek Trybunalski na wyjątkowe przedstawienie plenerowe, oparte na przekazie jakoby Królowa Bona sprowadziła do Piotrkowa Trybunalskiego czarownicę, która miała rzucić czar na Barbarę Radziwiłłównę i jej związek  z Zygmuntem Augustem.
W związku z dużym zainteresowaniem z Państwa strony spektaklem tanecznym "Siła przetrwania" postanowiliśmy zagrać tę wyjątkową produkcję raz jeszcze. Zapraszamy 29 sierpnia o godz. 19.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Wstęp wolny - za wejściówkami. Wejściówki do odebrania od 22 sierpnia w MOK !