Czwartek 21 lutego 2019
Eleonory, Fortunata, Roberta

17-03-2019

SPEKTAKL TEATRALNY

Joanna Szczepkowska w autorskiej sztuce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury ! Zapraszamy Państwa na wyjątkowy spektakl pt.: "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu" z udziałem Joanny Szczepkowskiej i Jana Jurkowskiego. Spektakl odbędzie się 17 marca o godz. 18.00 w sali widowiskowo - teatralnej. Bilety w cenie 40 zł już w sprzedaży.
16-03-2019

64. OKR

Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie ogłosił 64. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim tradycyjnie już od lat jest organizatorem eliminacji miejsko-powiatowych (16.03.2019 r. godz. 9.00) i rejonowych (6.04.2019 r. godz. 9.00), które odbędą się w siedzibie naszego Ośrodka,  al. 3 Maja 12.

Konkurs jest imprezą otwartą o charakterze artystyczno-edukacyjnym. Adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych. Prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów : recytatorskim, „wywiedzione ze słowa”, teatrów jednego aktora i poezji śpiewanej.
Regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne na stronie internetowej MOK www.mok.piotrkow.pl.
Koncert "Na białym śniegu ślady czerwone" to koncert w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Na to wydarzenie zapraszamy do sali widowiskowo - teatralnej MOK 1 marca o godz. 18.30. W koncercie wystąpią: Aleksandra Przybył, Robert Alberciak, Katarzyna Kołodziejczyk, Jolanta Kluzowska oraz Młodzieżowe Zespoły Wokalne z Wolborza pod kierunkiem Aleksandry Przybył. Na fortepianie zagra Piotr Grzelak. Bezpłatne zaproszenia na to wydarzenie do odebrania w informacji MOK, al. 3 Maja 12.
28-02-2019

ŚPIEWAM PIOTRKÓW

Przed nami kolejna odsłona cyklu p.n. „Śpiewam Piotrków”. Gwiazdą wieczoru będzie Oliwia Łubowska oraz zaproszeni przez nią goście. Przy fortepianie młodym artystom towarzyszyć będzie Piotr Grzelak, a na skrzypcach Alexander Pastuszyński. Zapraszamy już 28 lutego o godz. 18.00 do Galerii MOK. Bilety już w sprzedaży, cena tylko 5 zł.
W bajkową podróż po świecie bajek i baśni zaprosi dzieci tym razem Teatr Malutki z Łodzi. Na scenie aktorzy zaprezentują bajkę "O słodkiej królewnie i pięknym księciu". Zapraszamy już 24 lutego o godz. 17.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Bilety w cenie 5 zł już w sprzedaży !
Walentynki to szczególny dzień w roku. Jedni twierdzą, że jest przereklamowany, inni świętują pełną parą. Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami, więc warto zaplanować go już dziś. Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury na walentynkowy koncert w wykonaniu zespołu MAYEVSKA. Rozpoczynamy 14 lutego o godz. 19.00. Bilety w cenie 5 zł w sprzedaży od 4 lutego !
07-02-2019

FERIE W MOK

Zapraszamy od 11 lutego 2019 r. dzieci w wieku od 7 do 15 lat do spędzenia ferii zimowych z  Miejskim Ośrodkiem Kultury. Wiele atrakcji dla wszystkich dzieci, m.in. teatrzyki w sali widowiskowo - teatralnej. Szczegóły na plakatach !
Już 7 lutego 2019 r. zapraszamy na "Półmetek sezonu artystycznego 2018/2019" w wykonaniu amatorskich zespołów z Miejskiego Ośrodka Kultury.
W programie:
- godz. 17.00 - Miejska Orkiestra Dęta, prezentacja grup tanecznych, studio emisji głosu oraz mała emisja głosu,
- godz. 18.30 - prezentacja grup teatralnych, zespół wokalny "Presto", studio emisji głosu oraz grupa wokalna "Przygody p.l.".
W przerwie między koncertami otwarta zostanie wystawa plastyczna uczestników zajęć plastycznych w MOK.
Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert poświęcony pamięci Piotra Kudyby, muzyka, kompozytora, założyciela wielu zespołów. Będziecie mogli Państwo usłyszeć piosenki do tekstów m.in. Marii Konopnickiej, Bolesława Leśmiana czy też Czesława Janczarskiego, w wykonaniu przyjaciół artysty: Danuty Dobrowolskiej, Bożeny Główki, Grażyny Domaradzkiej, Beaty Królikiewicz, Jarosława Królikiewcza, Pawła Małolepszego oraz Beaty Wyrwas - Meckier. Akompaniować im będą: Małgorzata Kocięba, Paweł Gajda, Paweł Mikołajczyk, Wojciech Ciurkiewicz oraz Paweł Małolepszy. Serdecznie zapraszamy na koncert, tych, którzy znali Piotra, aby im przypomnieć, a tych, którzy go nie znali, aby im zaprezentować drobny ułamek jego wspaniałej twórczości. Koncert odbędzie się 1 lutego o godz. 19.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Bezpłatne wejściówki do odebrania w MOK.