Środa 17 stycznia 2018
Antoniego, Rościsława, Jana

24-02-2018

"BOŻE MÓJ"

„Co by się stało, gdyby o terapię poprosił psychologa zmagający się z depresją Bóg?”(www.dziennik.pl). Odpowiedź poznamy w podczas spektaklu Teatru im. Stefana Jaracza pt. ”Boże mój”, na który zapraszamy w sobotę 24 lutego 2018 r. o gdoz.18.00. W sztuce występują  znakomici i aktorzy: Bronisław Wrocławski, Milena Lisiecka i Wiktor Piechowski. Bilety w cenie 35 zł już w sprzedaży.

29-01-2018

FERIE ZIMOWE W MOK

Zapraszamy od 29 stycznia 2018 r. do spędzenia ferii zimowych z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.
Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 44 733 91 30.
25-01-2018

POEZJA ZE SMAKIEM

Kiedy poezja smakuje najlepiej? Dowiemy się tego podczas spotkań artystycznych w ramach nowego cyklu „Poezja ze smakiem", adresowanego do najmłodszych czytelników wierszy. Będziemy zachęcać rodziców  i dzieci do czytania poezji dziecięcej, odkrywać jej urodę i smak, nie tylko poprzez jej czytanie , ale także poprzez zabawne inscenizacje teatralne. Tym razem wystąpią dzieci z grupy wokalna "Presto" z Miejskiego Ośrodka Kultury.
Smaku wydarzeniu doda także słodki poczęstunek przygotowany przez Kawiarnię „Teatralną" działającą w MOK.
Zapraszamy  dzieci wraz z rodzicami na  spotkanie 25 stycznia o godzinie 17.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny!!!
21-01-2018

"MAŁY KSIĄŻĘ"

Na kolejny spektakl z cyklu "Niedzielne teatralia" zapraszamy 21 stycznia, tradycyjnie o godz. 17.00. Tym razem najmłodsi będą mogli poznać historię Małego Księcia. Cena biletu - 10 zł.
Na kolejne kaberetowe improwizacje w wykonaniu grupy improwizatorów IMPROGLICERYNA z Miejskiego Ośrodka Kultury zapraszamy już 20 stycznia o godz. 20.00 do Galerii MOK. Wstęp na zasadzie pay what you want (płać ile chcesz) !
Na kolejny koncert z cyklu "Śpiewam Piotrków" zapraszamy już 18 stycznia o godz. 18.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Tym razem przed Państwem zaprezentuje się Patrycja Sikora. Wokalistce na gitarze towarzyszyć będzie Franciszek Snopek, natomiast konferansjerem będzie Maciej Kozłowski. Cena biletu - 5 zł. Zapraszamy !
Chcesz w wyjątkowy sposób spędzić  Sylwestra? Przyjdź koniecznie do Miejskiego Ośrodka Kultury na artystyczną imprezę p.n. ZŁOTA NOC SYLWESTROWA. W programie m. in. spektakl komediowy, koncert najpiękniejszych arii wiedeńskich z towarzyszeniem kwartetu muzycznego, przywitanie Nowego Roku i zabawa w rytm złotych przebojów, po raz pierwszy (!)  na dziedzińcu MOK oraz wiele inne atrakcji - szczegóły na afiszu. Serdecznie zapraszamy !
18-12-2017

EDUKACJA BAJECZNA

Drugie półroczne cyklu spektakli dla dzieci pn. "Edukacja bajeczna" rozpoczynamy już 15 stycznia. Zapraszamy na bajkę pt. "Szydełkowa szopka babci Klary" w wykonaniu Teatru "Małe Mi". Cena biletu - 10 zł !
WESOŁYCH ŚWIĄT !
Miło nam poinformować, że organizatorzy Festiwalu "Kolęda Pieśnią Zgody" w Piotrkowie Trybunalskim nawiązali współpracę z biurem Międzynarodowego  Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika, w wyniku czego "Kolęda Pieśnią Zgody " będzie I etapem eliminacji (przesłuchania rejonowe), zgodnie z regulaminem MFKiP w Będzinie, do II etapu Międzynarodowego  Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.