Sobota 19 paździenika 2019
Ziemowita, Jana, Pawla

100 POMYSŁÓW NA WAKACJE

Nie masz pomysłu na wakacje? Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury dzieci w wieku 7- 15 lat na wakacyjne warsztaty pn.”100 pomysłów na wakacje - poważnie i niepoważnie ze sztuką.” Program został stworzony w taki sposób, aby  warsztaty były nie tylko sposobem na dobrą zabawę, ale również  dały możliwość kreatywnego rozwoju w różnych dziedzinach sztuki. Proponowana aktywna  forma zajęć umożliwi poszerzenie  zainteresowań oraz odkrycie talentów.
Zajęcia odbywać  się będą w dniach 19 -30 sierpnia 2019 r., od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00- 14.00 i zakończą się pokazem powarsztatowym w Amfiteatrze Miejskim 2 września 2019.
Zapisy przyjmowane są w  MOK od poniedziałku do piątku, w godzinach  8.00 -16.00 lub mailowo : merytoryczny@mok.piotrkow.pl
Opłata wynosi 150 zł ( z poczęstunkiem).

Załączniki artykułu