Czwartek 21 lutego 2019
Eleonory, Fortunata, Roberta

Zapraszamy Państwa na kolejny koncert charytatywny z cyklu "Wschód - Zachód" na rzecz Polaków z Białorusi. Koncert odbędzie się 27 stycznia o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. W programie m.in. kolędowanie z uczestnikami zajęć emisji głosu MOK pod kierunkiem Justyny Jędrusik, "Wytańczone historie" w wykonaniu zespołów z Klubu Kultury "Jaskółczyn" Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz charytatywna aukcja przedmiotów. Wstęp na koncert na zasadzie: płać, ile chcesz. Mamy nadzieję, że zechcą państwo wesprzeć ten szczytny cel i spędzić to niedzielne popołudnie z nami. Zapraszamy ! 
24-01-2019

ŚPIEWAM PIOTRKÓW

Przed nami kolejna odsłona cyklu p.n. „Śpiewam Piotrków”. Gwiazdą wieczoru będzie Justyna Tomecka oraz zaproszeni przez nią goście. Przy fortepianie młodym artystom towarzyszyć będzie Piotr Grzelak.Zapraszamy już 24 stycznia o godz. 18.00 do Galerii MOK. Bilety już w sprzedaży, cena tylko 5 zł. 
Zimową, styczniową porą, zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na kolejny teatrzyk w ramach cyklu "Niedzielne teatralia". Już 20 stycznia o godz. 17.00 na scenie MOK będzie można obejrzeć "Baśń o szopce". Cena biletu jak zawsze 10 zł ! 
Przed nami bardzo smaczna impreza ! Kawiarnia Teatralna znów będzie otwarta dla Państwa, a poprowadzi ją Cukiernia "Ale ciacho" ! Zapraszamy na uroczyste otwarcie Kawiarni, które odbędzie się 17 stycznia o godz. 18.30. Otwarciu towarzyszyć będzie "Wieczorek artystyczny" w wykonaniu uczestników zajęć emisji głosu z MOK pod kierunkiem Justyny Jędrusik. Zaśpiewają: Justyna Tomecka, Oliwia Łubowska, Majka Bakalarz i Daniel Wochyń. Nie zabraknie także słodkich niespodzianek od Cukierni "Ale Ciacho". Zapraszamy ! 
10-01-2019

EDUKACJA BAJECZNA

Zapraszamy grupy zorganizowane do zapisów na spektakle teatralne z cyklu "Edukacja bajeczna" !

Grudzień i styczeń to czas spotkań, wytchnienia i bliskości, dlatego właśnie zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnego kolędowania razem z zespołem "Presto" i uczestnikami zajęć małej emisji głosu z Miejskiego Ośrodka Kultury. Wspólne śpiewanie kolęd odbędzie się 5 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Spędźmy to sobotnie popołudnie razem. Cena biletu - 5 zł.
31-12-2018

SYLWESTER 2018

Chcesz w wyjątkowy sposób spędzić  Sylwestra? Przyjdź koniecznie do Miejskiego Ośrodka Kultury na artystyczną imprezę p.n. Z OPERETKĄ I POD GWIAŹDZISTYM NIEBEM. W programie m. in. Grande Amore - koncert z udziałem czterech tenorów "Leon Voci" (sala widowiskowo - teatralna) oraz Sylwestrowa Biesiada pod Gwiaździstym Niebem (najlepsza muzyka taneczna, Dj wodzirej z fantazją, konkursy z nagrodami oraz smakołyki z grilla) na dziedzińcu MOK. O północy wspólnie powitamy Nowy Rok lampką szampana ! Imprezę rozpoczynamy o 21.00 ! 
Bilety w cenie 120 zł już w sprzedaży ! 
Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ! 
15-12-2018

UWAGA ! KONKURS !

UWAGA ! KONKURS ! Zapraszamy wszystkich piotrkowian: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie na najpiękniejszy świąteczny stroik. Własnoręcznie wykonane stroiki prosimy dostarczyć nam 15 grudnia do godz. 15.00 w Rynek Trybunalski na Jarmark Bożonarodzeniowy. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród 15 grudnia o godz. 15.30 ! 
Już w najbliższy weekend odbędzie się Bożonarodzeniowy Jarmark. Podczas tegorocznej imprezy zaplanowano m.in. konkurs na stroik oraz wspólne wykonanie jak najdłuższego łańcucha choinkowego. Zapraszamy także rzemieślników, twórców i artystów ludowych, producentów i sprzedawców żywności oraz artykułów dekoracyjnych do wystawienia swoich kramów. Program Jarmarku oraz zaproszenie do udziału w konkursie na plakatach !