Środa 17 stycznia 2018
Antoniego, Rościsława, Jana

Na trzynastą edycję Piotrkowskich Impresji Tanecznych zapraszamy Państwa już 16 grudnia o godz. 17.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK.Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !
Zapraszamy twórców ludowych, artystów, rzemieślników, a także producentów i sprzedawców artykułów dekoracyjnych oraz żywności do udziału w JARMARKU ŚWIĄTECZNYM, który odbędzie się w Rynku Trybunalskim w dniach 16-17 grudnia 2017 r.
Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia.
Zapraszamy na kaberetowe improwizacje z grupą improwizatorów IMPROGLICERYNA z Miejskeigo Ośrodka Kultury. Świąteczny wieczór pełen śmiechu! Nikt nie wie co się wydarzy :) Przybywajcie 15 grudnia na godz. 20.00 do Galerii MOK. Wstęp na zasadzie pay what you want (płać ile chcesz) !
14-12-2017

BAJKOWE PRESTO

Na piękny,bajkowy koncert w wykonaniu zespołu wokalnego "Presto" z Miejskiego Ośrodka Kultury zapraszamy 14 grudnia o godz. 17.00. Cena biletu - 5 zł !
06-12-2017

ZABAWA Z MIKOŁAJEM

Wyjątkowe  spotkanie z Mikołajem już 6 grudnia ! Zapraszamy zorganizowane grupy przedszkolne i szkolne do zapisów. Impreza odbędzie się 6 grudnia o 9.30. Zapisy w Miejskim Ośrodku Kultury al. 3 Maja 12 lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37 wew. 106 lub 107. Cena biletu - 10 zł od dziecka.
05-12-2017

JARACZ DZIECIOM

Sztuka Jana Wilkowskiego pt. „Miś Tymoteusz Rym- Cim- Ci” TEATRU LALEK „RABCIO”, na którą zapraszamy 5 grudnia grupy zorganizowane, jest częścią trylogii opowiadającej o przygodach sympatycznego Misia, który nie ma się z kim bawić. Gdy wysłany po zakupy Miś poznaje bezdomnego pieska i zaprzyjaźnia się z nim, tata nie zgadza się na takiego towarzysza w domu....Krótko potem mały Miś i jego z tata zostają okradzeni przez Lisa. Poznany niedawno Piesek odbiera lisowi skradzione łupy i zwraca je właścicielom zyskując tym samym akceptację taty Misia…Spektakl porusza problem samotności, przyjaźni i możliwości wspólnego rozwiązywania problemów.
Godziny spektakli: 9.00 i 11.00. cena biletu - 15 zł.
Na kolejny koncert z cyklu "Śpiewam Piotrków" zapraszamy już 30 listopada o godz. 18.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Tym razem przed Państwem zaprezentują się młodzi piotrkowianie Klaudia Leszto i Daniel Wochyń, którzy swoje głosy szkolą na zajęciach emisji głosu w MOK. Wokalistom na gitarze towarzyszyć będzie Nikodem Drożdżowski. Cena biletu - 5 zł. Zapraszamy !
Zapraszamy na wyjątkowy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej ku czci św. Cecylii. Koncert odbędzie się 25 listopada 2017 r. w Kościele Akademickim Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej o godz. 18.00. Wstęp wolny !
23-11-2017

POEZJA ZE SMAKIEM

Kiedy poezja smakuje najlepiej? Dowiemy się tego podczas spotkań artystycznych w ramach nowego cyklu „Poezja ze smakiem", adresowanego do najmłodszych czytelników wierszy. Będziemy zachęcać rodziców  i dzieci do czytania poezji dziecięcej, odkrywać jej urodę i smak, nie tylko poprzez jej czytanie , ale także poprzez zabawne inscenizacje teatralne. Tym razem wystąpią dzieci ze Stowarzyszenia "Busola dla Artystycznie Uzdolnionych Dzieci"w etiudzie „Przepis na poezję" inspirowanej twórczością Natalii Usenko.
Smaku wydarzeniu doda także słodki poczęstunek przygotowany przez Kawiarnię „Teatralną" działająca w MOK.
Zapraszamy  dzieci wraz z rodzicami na  spotkanie 23  listopada o godzinie 17.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny!!!
Zachęcamy wszystkie dzieci do spędzenia Mikołajek w Miejskim Ośrodku Kultury. Przygotowaliśmy dla najmłodszych  „Show z Mikołajem”, na który  zapraszamy 6 grudnia o godz. 17.30. W programie imprezy  gry, zabawy, konkursy z nagrodami oraz wiele miłych niespodzianek. Bilety już w sprzedaży. Zapraszamy!