Sobota 24 sierpnia 2019
Jerzego, Bartosza, Haliny

02-07-2019

WAKACYJNE TEATRZYKI

Jak co roku w okresie letnim zapraszamy wszystkie dzieciaki z opiekunami na wakacyjne teatrzyki. W każdy wakacyjny wtorek o godz. 10:15 w Amfiteatrze Miejskim zaprezentują się teatry z całej Polski. Nie zabraknie także produkcji własnych Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny !
01-07-2019

WAKACJE 2019

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza od 1 lipca 2019r. (od poniedziałku do piątku) dzieci i młodzież w wieku 7 -15 lat na bezpłatne warsztaty artystyczne do Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK (ul. Słowackiego 13) i do świetlic artystycznych. Na uczestników świetlic artystycznych, oprócz warsztatów artystycznych, czeka wiele innych atrakcji takich, jak: zawodowe spektakle teatralne, projekcje filmowe, wycieczki, gry, zabawy, konkursy. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje: OEA MOK, ul.Słowackiego 13 w Piotrkowie Trybunalskim lub pod nr telefonu 44 733 91 30.
Zapisy do świetlic artystycznych: "Uśmiech" i "Przygoda" przyjmuje w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury - Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna "Bartek" .
Ponadto chcielibyśmy poinformować, że podczas wydarzeń związanych z akcją "Wyciągamy dzieci z bramy-baw się latem", będą robione zdjęcia, które opublikujemy na stronach internetowych MOK, UM, facebook-u MOK oraz piotrkowskich portalach internetowych.
29-06-2019

LETNIE KONCERTY

Podczas tegorocznej edycji letnich koncertów na dziedzińcu MOK prezentują się piotrkowscy artyści, których w naszym mieście nie brakuje. Cykl rozpoczął się od koncertu zespołu wokalnego „Przygoda p.l.”, którzy działa przy Miejskim Ośrodku Kultury. W koncercie „Przygoda za…jeden uśmiech” zespół z gościnnym udziałem Dominika Mironiuka zaprezentował najbardziej znane i lubiane piosenki z polskich filmów. Z kolei drugi koncert, który odbył się w minioną sobotę, to już nowoczesne brzmienia i piosenki z aktualnych światowych i polskich list przebojów, w wykonaniu uczestników zajęć emisji głosu MOK: Justyny Tomeckiej, Majki Bakalarz, Alicji Kulbat, Emilii Łukasik, Oliwii Łubowskiej i Daniela Wochynia. To jednak nie ostatnia odsłona tego cyklu w to lato. Już 17 sierpnia odbędzie się letni koncert Katarzyny Zawiszy pt. „Śpiew-wam sobie”. Nie zabraknie świetnych utworów, gości i niespodzianek.
Zdjęcia autorstwa zaprzyjaźnionego z nami Dariusza Kołka.
Cykl letnich spotkań muzycznych na dziedzińcu MOK rozpoczniemy już 29 czerwca o godz. 20:00 koncertem pt.: "Przygoda...za jeden uśmiech, czyli najpiękniejsze piosenki z polskich filmów" w wykonaniu piotrkowskiego zespołu wokalnego PRZYGODA P.L. Podczas koncertu usłyszycie Państwo znane i lubiane hity filmowe i nie tylko. Gościnnie zaśpiewa Dominik Mironiuk, a na pianinie zagra Piotr Grzelak. Aranżacje utworów przygotował Waldemar Ossowski, wokalnie zespół przygotowała Justyna Piesik - Kendra, a reżyserią koncertu zajął się Bartosz Gumulec. Bilety w cenie 10 zł w sprzedaży już od 21 czerwca. Zapraszamy !
Jarmark Trybunalski już w najbliższy weekend 22-23 czerwca. Zapraszamy wszystkich w Rynek Trybunalski od godz. 10:00. Szczegóły na plakacie !
20-06-2019

KONCERT CHWAŁY

Zapraszamy na szósty Koncert Chwały w Piotrkowie Trybunalskim. Koncert odbędzie się 20 czerwca 2019, w święto Bożego Ciała, o godz. 18:00 w piotrkowskim Amfiteatrze Miejskim. Podczas koncertu zaśpiewa chór, który stworzą uczestnicy dwudniowych warsztatów wokalnych prowadzonych przez Macka Brandona. Zapraszamy !
Na zakończenie sezonu artystycznego proponujemy premierę teatralną. Zespół teatralny "Etiuda" z Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na spektakl pt. "Smutny nosorożec" w reżyserii Michaliny Kowalczyk. Zaczynamy w sobotę (15 czerwca) o godz. 14.30 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Wstęp na zasadzie: płać ile chcesz !
Sezon artystyczny 2018/2019 dobiega końca. Chcielibyśmy więc zaprosić Państwa na występy zespołów artystycznych pracujących w Miejskim Ośrodku Kultury w minionym roku. W programie: godz. 10:00 - koncert finałowy w Amfiteatrze Miejskim, godz. 14:30 - premiera spektaklu "Smutny nosorożec" w wykonaniu zespołu "Etiuda" (sala widowiskowo - teatralna MOK, al. 3 Maja 12) oraz godz. 15:00 - wernisaż wystawy prac dzieci i młodzieży uczestników zajęć plastycznych MOK (Galeria MOK). Na wszystkie imprezy wstęp wolny !
09-06-2019

ZŁOTY PIOTREK

Zapraszamy wszystkich entuzjastów tańca na VIII Piotrkowską Panoramę Taneczną o "Złotego Piotrka". Impreza odbędzie się 9 czerwca o godz. 11.00 w hali sportowej ZSP Nr 4 przy ul. Sienkiewicza 12. Wstęp wolny. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt zespołów. Piotrków Trybunalski będzie gościł grupy taneczne m.in.  z Grodziska Mazowieckiego, Morawicy, Kutna, Bydgoszczy, Starachowic, Kielc, Suchedniowa i Radomska. Jak co roku nie zabraknie także reprezentantów z Piotrkowa Trybunalskiego. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pan Krzysztof Chojniak. Organizatorami Panoramy zaś są Klub Kultury Jaskółczyn PSM, Miejski Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.