Sobota 23 czerwca 2018
Wandy, Zenona

iTeatr dla szkół to autorski projekt, który Telewizja Polska S.A. realizuje od 2012 roku.
Zapraszamy na koncert walentynkowy, podczas którego usłyszymy przeboje z lat 70. I 80.                                    w wykonaniu młodych i bardzo zdolnych piotrkowskich muzyków, członków zespołów „RAIL”  z Mateuszem Żerkiem  oraz „Tym bardziej” z Olgą Lisiecką. Całość  zepnie z wdziękiem Dominik Mironiuk. Bilety do nabycia w cenie 10 zł w informacji MOK.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w Regionalnym Przeglądzie Teatrów Amatorskich. Przegląd odbędzie się w dniach 8 i 9 kwietnia 2016 roku.
Kolejna propozycja Teatru im. St. Jaracza na scenie regionalnej MOK jest spektakl „Pamięć wody” brytyjskiej autorki Shelagh Stepehnson. Zapraszamy 26 lutego o godz.19.00. Bilety w cenie 35 zł.
26-01-2016

RAZ,DWA,TRZY...

Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek , swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Zapraszamy na koncert zespołu, który wszyscy  kochają. „Raz,Dwa,Trzy” zagości na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w piątek, 1 kwietnia 2016 r. o godz. 19.00. Bilety Już w sprzedaży.
Wróbelek Elemelek odwiedzi dzieci podczas Niedzielnych Teatraliów 7 lutego  o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury.
26-01-2016

FERIE z MOK-iem

Zapraszamy do spędzenia ferii zimowych razem z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Czekamy 15  lutego o godz. 10.00 na dzieci w wieku od 6 lat w czterech świetlicach artystycznych: "Bajka” - przy SP Nr 11 ul. Szmidta 3, „Przygoda" - Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 1, ul. Wysoka 32/38, „Puchatek” - SP Nr 13, ul. Dmowskiego 11, „Uśmiech” - SP Nr 12, ul. Belzacka 102/106. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym interesujące warsztaty artystyczne prowadzone w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK – ul. Słowackiego 13, seanse filmowe w kinie „Helios”, spektakle teatralne, gry, zabawy i wiele innych niespodzianek.  Wystarczy mieć  dobry humor, aby świetnie się u nas bawić i przeżyć artystyczną zimową przygodę. Ilość miejsc ograniczona!
Zespół „Przygoda P.L.” wyróżniony w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek. „Nasze Wieczne Kolędowanie” w Niepokalanowie!
Na półmetku sezonu kulturalnego 2015/2016 pragniemy zaprezentować piotrkowskiej publiczności amatorskie zespoły artystyczne działające w MOK. Serdecznie zapraszamy 4 lutego / czwartek / o godz. 17.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny.
Kolędujemy, kolędujemy …tym razem na jazzowo. Zapraszamy do MOK w piątek 29 stycznia 2016 o godz. 19.00 na koncert „Kolędy na jazzowo”.