Środa 17 stycznia 2018
Antoniego, Rościsława, Jana

Dla tych którzy jeszcze nie widzieli lub chcieliby zobaczyć raz jeszcze (a warto! )zapraszamy na  spektakl „Ich czworo” w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej. Spektakl zaprezentujemy w ramach sceny regionalnej Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi . „Ich czworo” to pełna komicznych sytuacji sztuka o typowym trójkącie miłosnym i  ich walce o szczęście. Akcję osadzono w magicznej aurze Wigilii i Sylwestra, w bajkowej scenerii i świątecznym klimacie. Trudny i bolesny temat podany jest w lekkiej i dowcipnej formie. Znakomicie wpisujący się w dzisiejszą rzeczywistość tekst i nowa odsłona ponadczasowego tematu skłaniają zarówno do refleksji, jak i do śmiechu.
03-09-2015

Kamienica...RETRO

Kolejne spotkanie muzyczne na piotrkowskim Rynku. Tym razem przeniesiemy się w cudowne lata międzywojnia i przywołamy piosenki śpiewane przez Hankę Ordonównę, Eugeniusza Bodo czy Tolę Mankiewiczównę. Zapraszamy wszystkich piotrkowian 4 września o godz. 19.30 w Rynek Trybunalski.
Wszystkich piotrkowskich pierwszaków zapraszamy 1 wrzesnia o godz. 14.00 do Amfiteatru na uroczysty koncert inaugurujący nowy rok szkolny 2015/2016.
Zapraszamy w niedzielę 30 sierpnia na Paradę Orkiestr Dętych. Wystąpią orkiestry z Magdalenowa, Moszczenicy, Kamieńska, Gorzkowic, Rozprzy, Srocka, Zawady i Piotrkowa i Trybunalskiego.
Koncerty na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury, to już letnia tradycja. W najbliższe wakacje zapraszamy na cykl koncertów p.n. „Gwiazdy i Piotrków”, czyli podobnie jak w ubiegłym roku artyści piotrkowscy wystąpią razem z Gośćmi z Polski. Zapraszamy serdecznie !
04-08-2015

Festyny Plenerowe

Rodzinne festyny plenerowe są, jak co roku, jedną z wielu atrakcji towarzyszących akcji „Wyciągamy dzieci z bramy”. Już 20 sierpnia, przy kąpielisku "Słoneczko", odbędzie się kolejny festyn, podczas którego na dzieci i ich opiekunów czekać będzie wspaniała zabawa oraz liczne atrakcje: gry, pokazy i konkursy, a także urządzenia „dmuchane”: zjeżdżalnia, tor przeszkód, trampolina i ścianka wspinaczkowa. Początek festynu o godzinie 15.00.
15-10-2014

Wakacje z MOK

Nigdzie nie wyjeżdżasz podczas wakacji? Nie masz pomysłu na spędzenie wolnego czasu? A może martwisz się, że będziesz się nudzić? Wiemy jak temu zaradzić – po prostu skorzystaj z bogatej oferty wakacyjnej przygotowanej przez Miejski Ośrodek Kultury. Do zobaczenia !