Niedziela 09 grudnia 2018
Wiesława Leokadii Joanny

Wszystkie chętne dzieci zapraszamy do spędzenia letniej przerwy od szkoły z Miejskim Ośrodkiem Kultury.
21-06-2016

POMYSŁ NA FAUSTA

Zapraszamy 21 czerwca o godz.. 20.00 na spotkanie z dobrą literaturą i muzyką, które odbędzie się na dziedzińcu MOK.
Stowarzyszenie na Rzecz Społeczności Romskiej „ZEFIRYN” w Piotrkowie Trybunalskim oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają wszystkich piotrkowian w piątek 17 czerwca o godz. 17.00 na OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ROMÓW. W programie sympozjum na temat kultury i sztuki Romów, koncert zespołów prezentujących tradycyjną muzykę romską oraz warsztaty.
Zespół „Przygoda p.l.” zaprosił do swojego koncertu pt.” Z TABOREM W CZTERY ŚWIATA STRONY – CYGAŃSKA PRZYGODA” wspaniałych gości :zespół  „Perła i Bracia” , wykonujący tradycyjną, romską muzykę wokalno-instrumentalną oraz wokalistki: Agnieszkę Skrobek, Annę Frontczak i Justynę Piesik-Kendra. Koncert odbędzie się w sali widowiskowo-teatralnej MOK 17 czerwca o godz. 19.00. Bilety już w sprzedaży w cenie 10 zł.
16-06-2016

A-MOK W CZWARTEK

Zapraszamy na ostatni przed wakacjami koncert z cyklu "A-MOK w czwartek"
Przed nami ważne wydarzenie. Tradycyjnie już na zakończenie sezonu kulturalnego 2015/2016, na scenie Amfiteatru Miejskiego zaprezentują się dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne, muzyczne i teatralne działające w Miejskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy do Amfiteatru w sobotę 11 czerwca o godz. 15.00.
Już 5 czerwca wielkie święto tańca w Piotrkowie Trybunalskim !
02-06-2016

A-MOK w czwartek

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu A-MOK w czwartek 2 czerwca o godz. 17.00.
Zapraszamy wszystkie dzieci do spędzenia Dnia Dziecka w Miejskim Ośrodku Kultury ! Już 1 czerwca o godz. 17.00 moc zabaw i atrakcji !
Zapraszamy na III Festiwal Miast Partnerskich, który odbędzie się w dniach 28-29 maja 2016 r.