Środa 19 września 2018
Januarego, Konstancji, Teodora

31-03-2016

Premiery c.d.

Zapraszamy 7 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 na spektakle w reżyserii Małgorzaty Kowalczyk:

- "Pchła Szachrajka" zespół teatralny PIERWSZE SŁYSZĘ

- "Jestem" zespół teatralny LEPSZY PROFIL
Efektem pracy zespołów teatralnych są nowe spektakle przygotowane przez instruktorkę Małgorzatę Kowalczyk. Zapraszamy 4 kwietnia o godz. 18.00 na spektakle:

- „Żywoty świętych osiedlowych”  - zespół teatralny ANTIDOTUM

- „Teren zamknięty” – zespół teatralny TACY TAM
Zapraszamy 17 kwietnia 2016r.  o godz. 17.00 na spotkanie teatralne z cyklu Niedzielne Teatralia. Zaprezentujemy spektakl dla dzieci pt. „ A niech to gęś kopnie” w wykonaniu Teatru Fik-Mik z Domu Kultury w Rybniku – Boguszowicach, w reżyserii Izabeli  Karwot . Bilety w cenie 10 zł – już w sprzedaży!
23-03-2016

Radosnego Alleluja

Zapraszamy na premiery przygotowane przez najmłodsze zespoły teatralne MOK.
W niedzielę 13 marca w siedzibie Telewizji Polskiej na Woronicza w Warszawie odbył się gala wręczenia nagród trzeciego Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych iTeatr 2015/2016.
POROZMAWIAJMY O ŻYCIU I ŚMIERCI – to kolejna premiera teatralna Amatorskiego Teatru Dorosłych. Przedstawienie odbędzie się z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Teatru – w tym roku wypada w Święta, stąd nieco wcześniejsza data spotkania. Zapraszamy serdecznie 18 marca o godzinie 19.00.
Już 20 marca  o godz. 17.00 zapraszamy na premierę spektaklu „Na wozie” w wykonaniu krakowskiego Teatru Animacji Faloshow . Odbędzie się ona w ramach cyklu „Niedzielne teatralia”. Bilety niezmiennie w cenie 10 zł – już w sprzedaży.
Zapraszamy na premiery przygotowane przez zespoły teatralne MOK.
23-02-2016

DZIEŃ KOBIET w MOK

Zapraszamy 8 marca (wtorek) o godz. 18.05 na koncert zespołu SWING KASZTELANIA BAND pod dyrekcja Mariana Kuśmierskiego.
Zespołowi towarzyszą solistki: Agnieszka Kardas oraz Katarzyna Juszczyk. Koncert poprowadzi Andrzej Woźnicki.