Sobota 23 marca 2019
Pelagii, Oktawiana, Feliksa

24-11-2015

AMOK w czwartek

AMOK w czwartek wypełni przedstawienie muzyczne „Wróżki, duszki…i inne stworki” w wykonaniu małych artystów ze Stowarzyszenia SimaRe „Edukacja przez sztukę”. Zapraszamy 26 listopada o godz.18.00. Bilety w cenie 5 zł – już w sprzedaży.
17-11-2015

Sylwester 2015-2016

Nie masz jeszcze pomysłu jak spędzić Sylwestra ? Nie wiesz z kim przywitać w wyjątkowy sposób Nowy Rok ? Mamy na to odpowiedź. Przyjdź do Miejskiego Ośrodka Kultury na artystyczną imprezę sylwestrową p.n. „Sylwestrowe to i owo”. Sylwester w MOK to koncerty:  szlagierów retro i przebojów operetkowych, a także  konkursy z nagrodami oraz przysmaki kuchni polskiej. Wszystko przyprawione wspólnym śpiewaniem i dużą dozą dobrego humoru.
Bilety już w sprzedaży.  Serdecznie zapraszamy !
Zapraszamy twórców ludowych, artystów, rzemieślników, a także producentów i sprzedawców artykułów dekoracyjnych oraz żywności do udziału w JARMARKU ŚWIĄTECZNYM, który odbędzie się w Rynku Trybunalskim w dniach 19 - 20 grudnia 2015r.
Zapraszamy na spotkanie w ramach edukacji regionalnej „Tradycje piotrkowskie”. Będą to, jak co roku, warsztaty plastyczne pn. „Tradycyjne ozdoby choinkowe”, które odbędą się 10 grudnia 2015 roku, od godziny 9.00 do 14.00.
12-11-2015

KLUBU MAM

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie piotrkowskiego KLUBU MAM w Miejskim Ośrodku Kultury – al. 3 Maja 12,  w środę 18 listopada o godz. 11.00.
Klub Mam to inicjatywa mam dla mam. Mamy chcą stworzyć  miejsce, które będzie centrum spotkań i wymiany doświadczeń, miejsce do którego chętnie przyjdą ze swoimi pociechami. Miejski Ośrodek Kultury z przyjemnością tego miejsca użyczył klubowi, wspierając mamy w ich działaniach.
PREMIERA! Wszystkich miłośników teatru zapraszamy na premierę spektaklu "Sztukmistrzowie o Piotrkowie, czyli legendy w kuli zaklęte", która odbędzie się 22 listopada (niedziela) 2015 r. o godz. 17.00 w MOK w Piotrkowie Tryb. Bilety do nabycia od 12 listopada w siedzibie MOK przy al.3-go Maja 12, a rezerwacje telefoniczne przyjmujemy pod numerem telefonu:660-228-878.
Zapraszamy 15 listopada o godz. 17.00 na spotkanie teatralne z cyklu Niedzielne Teatralia. Tym razem zaprezentujemy spektakl dla dzieci pt. „ Czerwony Kapturek” w wykonaniu Teatru „Bajlandia” z Warszawy.
Bilety w cenie 10 zł – już w sprzedaży!
Rewolucja Balonowa to monodram napisany specjalnie dla Katarzyny Marii Zielińskiej przez zdobywczynię Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej– Julię Holewińską. Zapraszamy 27 listopada (piątek) o godz. 19.00. Bilety w cenie 20 zł - już w sprzedaży!
W środę 25 listopada o godz. 11.00, w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA i projektu Posłuchaj Teatru, Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze zaprezentuje najmłodszym widzom spektakl „Tymoteusz Rymcimci” Jana Wilkowskiego w wykonaniu aktorów Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze.
22-10-2015

Rytm języka

Rytm języka to koncert będący kontynuacją muzyczno-językowych poszukiwań Tomasza Krzyżanowskiego i Teatru Chorea  z Łodzi. Zapraszamy 14 listopada (sobota) o godz. 18.00.
WSTĘP za wejściówkami dostępnymi w Informacji MOK !