Środa 17 stycznia 2018
Antoniego, Rościsława, Jana

Zapraszamy dzieci i młodzież 12 grudnia na warsztaty plastyczne pn.: "Tradycyjne ozdoby choinkowe".
Dzieci i młodzież pracować będą pod kierunkiem artystów z opoczyńskiego oddziału Stowarzyszenia Twórców Ludowych, a prelekcję na temat zwyczajów i obrzędów świątecznych wygłosi etnograf Stanisława Dłużewska - Pawlik z Opoczna.
Zapisy dla grup zorganizowanych pod numerem telefonu: (44) 732 52 37, wew. 106 lub 107
Cena biletu - 10 zł.
XVII FESTIWALU NAUKI, TECHNIKI I SZTUKI W ŁODZI  - zapraszamy młodzież szkolną ( grupy zorganizowane ) do udziału w sesji wyjazdowej zorganizowanej przez  Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego oraz Łódzkie Towarzystwo Naukowe.
Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub... oglądając spektakl pt.: "Alibaba i czterech rozbójników" w wykonaniu Teatru Małe Mi z Wrocławia. Spektakl w ramach cyklu "Niedzielne teatralia" w Miejskim Ośrodku Kultury już 12 listopada o godzinie 17.00.Bilety w cenie 10 zł jużw sprzedaży. Zapraszamy !
Zapraszamy Państwa na wyjątkowy, pełen melancholii koncert zaduszkowy w wykonaniu Justyny Jędrusik, który odbędzie się 9 listopada o godz. 19.00 w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Koncert ten zapoczątkuje nowy cykl pn.: "Śpiewam Piotrków", w którym występować będą przed piotrkowską publicznością młodzi zdolni piotrkowianie. Bilety w cenie 5 zł już w sprzedaży !
Wszystkich entuzjastów amatorskiego teatru zapraszamy na kolejną edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych "Trybuna Teatru". Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dnoach 3 - 5 listopada 2017 r. Przed Państwem prawdziwa uczta teatralna. Na wszystkie spektakle konkursowe wstęp wolny !
03-11-2017

MĄŻ MOJEJ ŻONY

Na spektakl pt.: "Mąż mojej żony" w wykonaniu Formacji Artystycznej Kandyd 2 zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury już 3 listopada o godz. 19.00. Bilety w cenie 25 zł już w sprzedaży !
26-10-2017

POEZJA ZE SMAKIEM

Kiedy poezja smakuje najlepiej? Dowiemy się tego podczas spotkań artystycznych w ramach nowego cyklu „Poezja ze smakiem”, adresowanego do najmłodszych czytelników wierszy. Będziemy zachęcać rodziców  i dzieci do czytania poezji dziecięcej, odkrywać jej urodę i smak, nie tylko poprzez jej czytanie , ale także poprzez zabawne inscenizacje teatralne. Tym razem wystąpią dzieci ze Stowarzyszenia "Busola dla Artystycznie Uzdolnionych Dzieci" w programie inspirowanym twórczością Agnieszki Frączek pt.: "Pokłóciły się poetki o pietruszkę i skarpetki".
Zapraszamy  dzieci wraz z rodzicami na  pierwsze spotkanie 26  października o godzinie 17.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny!!!
Już za chwilę, już za moment rozpocznie się kolejna edycja Trybunałów Uśmiechu. Szczegółowy program na plakacie, a bilety do kupienia od 2.10.2017 w godzinach od 15.00 do 20.00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Pośmiejmy się razem - zapraszamy !
15-10-2017

"GRUBASKA"

Świetny monodram Izabeli Noszczyk, aktorki teatru im. Stefana  Jaracza w Łodzi. Zapraszamy na spektakl w niedzielę 15 października 2017r. o godz. 18.00. Aktorka za tą rolę została doceniona w "Subiektywnym spisie aktorów teatralnych 2017” - edycja dwudziesta piąta" na portalu e-teatr.pl
10-10-2017

POEZJA ZE SMAKIEM

Kiedy poezja smakuje najlepiej? Dowiemy się tego podczas spotkań artystycznych w ramach nowego cyklu „Poezja ze smakiem”, adresowanego do najmłodszych czytelników wierszy. Będziemy zachęcać rodziców  i dzieci do czytania poezji dziecięcej, odkrywać jej urodę i smak, nie tylko poprzez jej czytanie , ale także poprzez zabawne inscenizacje teatralne. Tym razem wystąpi teatrzyk „BIM” z MOK oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 16. Smaku wydarzeniu doda także słodki poczęstunek przygotowany przez Kawiarnię „Teatralną” działająca w MOK.
Zapraszamy  dzieci wraz z rodzicami na  pierwsze spotkanie 10  października o godzinie 17.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny!!!