Sobota 24 sierpnia 2019
Jerzego, Bartosza, Haliny

POROZMAWIAJMY O ŻYCIU I ŚMIERCI – to kolejna premiera teatralna Amatorskiego Teatru Dorosłych. Przedstawienie odbędzie się z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Teatru – w tym roku wypada w Święta, stąd nieco wcześniejsza data spotkania. Zapraszamy serdecznie 18 marca o godzinie 19.00.
Już 20 marca  o godz. 17.00 zapraszamy na premierę spektaklu „Na wozie” w wykonaniu krakowskiego Teatru Animacji Faloshow . Odbędzie się ona w ramach cyklu „Niedzielne teatralia”. Bilety niezmiennie w cenie 10 zł – już w sprzedaży.
Zapraszamy na premiery przygotowane przez zespoły teatralne MOK.
23-02-2016

DZIEŃ KOBIET w MOK

Zapraszamy 8 marca (wtorek) o godz. 18.05 na koncert zespołu SWING KASZTELANIA BAND pod dyrekcja Mariana Kuśmierskiego.
Zespołowi towarzyszą solistki: Agnieszka Kardas oraz Katarzyna Juszczyk. Koncert poprowadzi Andrzej Woźnicki.
Zapraszamy twórców ludowych, artystów, rzemieślników, a także producentów i sprzedawców artykułów dekoracyjnych oraz żywności do udziału w JARMARKU WIELKANOCNYM, który odbędzie się w Rynku Trybunalskim w dniach 19 - 20 marca 2016 r.
iTeatr dla szkół to autorski projekt, który Telewizja Polska S.A. realizuje od 2012 roku.
Zapraszamy na koncert walentynkowy, podczas którego usłyszymy przeboje z lat 70. I 80.                                    w wykonaniu młodych i bardzo zdolnych piotrkowskich muzyków, członków zespołów „RAIL”  z Mateuszem Żerkiem  oraz „Tym bardziej” z Olgą Lisiecką. Całość  zepnie z wdziękiem Dominik Mironiuk. Bilety do nabycia w cenie 10 zł w informacji MOK.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w Regionalnym Przeglądzie Teatrów Amatorskich. Przegląd odbędzie się w dniach 8 i 9 kwietnia 2016 roku.
Kolejna propozycja Teatru im. St. Jaracza na scenie regionalnej MOK jest spektakl „Pamięć wody” brytyjskiej autorki Shelagh Stepehnson. Zapraszamy 26 lutego o godz.19.00. Bilety w cenie 35 zł.
26-01-2016

RAZ,DWA,TRZY...

Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek , swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Zapraszamy na koncert zespołu, który wszyscy  kochają. „Raz,Dwa,Trzy” zagości na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w piątek, 1 kwietnia 2016 r. o godz. 19.00. Bilety Już w sprzedaży.