Poniedziałek 22 kwietnia 2019
Kai, Leonii, Sotera

12-11-2015

KLUBU MAM

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie piotrkowskiego KLUBU MAM w Miejskim Ośrodku Kultury – al. 3 Maja 12,  w środę 18 listopada o godz. 11.00.
Klub Mam to inicjatywa mam dla mam. Mamy chcą stworzyć  miejsce, które będzie centrum spotkań i wymiany doświadczeń, miejsce do którego chętnie przyjdą ze swoimi pociechami. Miejski Ośrodek Kultury z przyjemnością tego miejsca użyczył klubowi, wspierając mamy w ich działaniach.
PREMIERA! Wszystkich miłośników teatru zapraszamy na premierę spektaklu "Sztukmistrzowie o Piotrkowie, czyli legendy w kuli zaklęte", która odbędzie się 22 listopada (niedziela) 2015 r. o godz. 17.00 w MOK w Piotrkowie Tryb. Bilety do nabycia od 12 listopada w siedzibie MOK przy al.3-go Maja 12, a rezerwacje telefoniczne przyjmujemy pod numerem telefonu:660-228-878.
Zapraszamy 15 listopada o godz. 17.00 na spotkanie teatralne z cyklu Niedzielne Teatralia. Tym razem zaprezentujemy spektakl dla dzieci pt. „ Czerwony Kapturek” w wykonaniu Teatru „Bajlandia” z Warszawy.
Bilety w cenie 10 zł – już w sprzedaży!
Rewolucja Balonowa to monodram napisany specjalnie dla Katarzyny Marii Zielińskiej przez zdobywczynię Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej– Julię Holewińską. Zapraszamy 27 listopada (piątek) o godz. 19.00. Bilety w cenie 20 zł - już w sprzedaży!
W środę 25 listopada o godz. 11.00, w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA i projektu Posłuchaj Teatru, Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze zaprezentuje najmłodszym widzom spektakl „Tymoteusz Rymcimci” Jana Wilkowskiego w wykonaniu aktorów Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze.
22-10-2015

Rytm języka

Rytm języka to koncert będący kontynuacją muzyczno-językowych poszukiwań Tomasza Krzyżanowskiego i Teatru Chorea  z Łodzi. Zapraszamy 14 listopada (sobota) o godz. 18.00.
WSTĘP za wejściówkami dostępnymi w Informacji MOK !
Spektakl „Boże mój” Teatru „Jaracza” na scenie regionalnej MOK, na otwarcie Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru”. Zapraszamy w piątek, 6 listopada o godz. 19.00. Bilety w cenie 35 zł – już w sprzedaży.
Od 13 lat październik upływa w Piotrkowie Trybunalskim pod znakiem kabaretu. Wszystko za sprawą Ogólnopolskiego Festiwalu Kabaretowego „Trybunały Kabaretowe”. Pomysłowość oraz uwagi widzów spowodowały, że po kilkunastu latach festiwal zmienił swój artystyczny profil na tyle, by w 2015 przeobrazić się w "FESTIWAL UŚMIECHU" - TRYBUNAŁY 2015. Cieszymy się, że możemy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i jeszcze szerzej rozwinąć skrzydła. Nadal najważniejsza jest sztuka kabaretowa, ale równie istotne są: teatr, muzyka, plastyka, literatura. Możemy już zdradzić, że w tym roku gościć będziemy wyjątkowych artystów – będą z nami m.in.: Renata Przemyk, Artur Andrus, kabaret HRABI, kabaret JURKI, Anna Dereszowska, Tomek Jachimek. Nie zabraknie również młodej kabaretowej krwi!
07-10-2015

XXIV Finał WOŚP

Zapraszamy mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego do współpracy w charakterze wolontariuszy w XXIV Finale WOŚP. Zapisy od 7.10.2015, w MOK ul. Słowackiego 13 w godz. 10:00-18:00. Ilość miejsc ograniczona.
„Tylko jeden dzień” to opowieść o czymś, co może nadać sens naszym dniom.
Spektakl zaprezentujemy w ramach NIEDZIELNYCH TEATRALIÓW
25 października o godz. 17.00