Sobota 04 lipca 2020
Odona, Malwiny, Elzbiety

Zapraszamy wszystkie dzieci do spędzenia Dnia Dziecka w Miejskim Ośrodku Kultury ! Już 1 czerwca o godz. 17.00 moc zabaw i atrakcji !
Zapraszamy na III Festiwal Miast Partnerskich, który odbędzie się w dniach 28-29 maja 2016 r.

To już ostatnie spotkanie w tym półroczu z cyklu „ NIEDZIELNE TEATRALIA”. Zapraszamy 22 maja o godz. 17.00 na spektakl teatralny pt. „O Ignasiu, który nie lubił szkoły”.
19-05-2016

Festiwal Rodzinny

Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Miejskim Małym Konkursie Recytatorskim. Konkurs odbędzie się 19 maja o godzinie 9:00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie z piotrkowską artystką - Aleksandrą Fidziańską.
Zapraszamy wszystkich piotrkowian do spędzenia muzycznego popołudnia w towarzystwie zespołu "NO TO CO". Koncert odbędzie się w ramach VI Piotrkowskiego Festiwalu Wokalnego "Najpiękniejsze są polskie piosenki". Oprócz zespołu usłyszycie Państwo także młodych wokalistów - finalistów naszego Festiwalu, którzy umilą Państwu czas śpiewając największe hity polskiej muzyki rozrywkowej i powalczą o laur najlepszego głosu tegorocznej edycji Festiwalu. Na koncert zapraszamy 3 maja o godz. 16.00 do Amfiteatru Miejskiego (w razie niepogody sala widowiska MOK, al. 3 Maja 12). Wstęp wolny !
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w VI Piotrkowskim Festiwalu  Wokalnym „Najpiękniejsze są polskie piosenki”. 2 maja odbędą się eliminacje dla wszystkich kategorii wiekowych,3 maja zaś wielki finał w Amfiteatrze Miejskim. Zapraszamy !
Zapraszamy wszystkie zespoły taneczne do wzięcia udziału w kolejnej edycji Piotrkowskiej Panoramy Tanecznej o "Złotego Piotrka". Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia !