Sobota 23 czerwca 2018
Wandy, Zenona

Kolejne spotkanie z cyklu "Śpiewam Piotrków" już w najbliższy czwartek, 22 marca, o godzinie 18.00 w Galerii MOK. Tym razem w koncercie wystąpię dwie niezywkle utalentowane siostry: Julia i Zuzanna Kafar. Bilety w cenie 5 zł już w sprzedaży !
Kolejne spotkanie z teatrem dla namjłodszych już 18 marca. Tym razem w cyklu "Niedzielne teatralia" na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentuje się Teatr "Złoty Dukat" w spektakl pt.: "Księżniczka różyczka". Zapraszamy wszystkich do wspólnej tetaralnej zabawy. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !
Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie ogłosił 63. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim tradycyjnie już od lat jest organizatorem eliminacji miejsko-powiatowych (17.03.2018 r. godz. 9.00) i rejonowych (8.04.2018 r. godz. 9.00), które odbędą się w siedzibie naszego Ośrodka,  al. 3 Maja 12.

16-03-2018

IMPROGLICERYNA

Na kolejny występ grupy improwizacyjno - kabaretowej IMPROGLICERYNA działającego w Miejskim Ośrodku Kultury zapraszamy do Galerii MOK 16 marca o godz. 20.00. Wstęp na zasadzie pay what you want (płać ile chcesz). Dobra zabawa gwarantowana !
11-03-2018

ICH CZWORO

Dla tych którzy jeszcze nie widzieli (koniecznie!) lub chcieliby zobaczyć raz jeszcze (warto!) zapraszamy na  spektakl „Ich czworo” w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej. Spektakl zaprezentujemy w ramach sceny regionalnej Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi . „Ich czworo” to pełna komicznych sytuacji sztuka o typowym trójkącie miłosnym i  ich walce o szczęście. Akcję osadzono w magicznej aurze Wigilii i Sylwestra, w bajkowej scenerii i świątecznym klimacie. Trudny i bolesny temat podany jest w lekkiej i dowcipnej formie. Znakomicie wpisujący się w dzisiejszą rzeczywistość tekst i nowa odsłona ponadczasowego tematu skłaniają zarówno do refleksji, jak i do śmiechu.
Zapraszamy  w niedzielę, 11 marca 2018 r. o godz. 18.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 35 zł – już w sprzedaży.
08-03-2018

DZIEŃ KOBIET

Zapraszamy na koncert "Kobiety portrety" już 8 marca - w Dzień Kobiet - o godz. 18.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !

MAYEVSKA to nowy zespół na piotrkowskiej scenie muzycznej. I właśnie na premierowy koncert tego zespołu zapraszamy Państwa 25 lutego 2018 r. o godzinie 18.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Na scenie zaprezentują się: Marysia Majewska - wokal, skrzypce, Seweryn Cebula - gitara, Jakub Krasowiak - gitara basowa, Marcin Święconek - perkusja. Opieką artystyczną zespołu zajmuje się Waldemar Ossowski. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !
24-02-2018

"BOŻE MÓJ"

„Co by się stało, gdyby o terapię poprosił psychologa zmagający się z depresją Bóg?”(www.dziennik.pl). Odpowiedź poznamy w podczas spektaklu Teatru im. Stefana Jaracza pt. ”Boże mój”, na który zapraszamy w sobotę 24 lutego 2018 r. o gdoz.18.00. W sztuce występują  znakomici i aktorzy: Bronisław Wrocławski, Milena Lisiecka i Wiktor Piechowski. Bilety w cenie 35 zł już w sprzedaży.

22-02-2018

ŚPIEWAM PIOTRKÓW

Kolejne spotkanie z cyklu "Śpiewam Piotrków" to tym razem muzyczna w podróż w wykonaniu Justyny Piesik - Kendry. Wokalistce na fortepianie towarzyszyć będzie Piotr Grzelak. Na to wyjątkowe spotkanie z muzyką zapraszamy Państwa 22 lutego o godzinie 18.00 do Galerii MOK. Bilety w cenie 5 zł już w sprzedaży !
21-02-2018

EDUKACJA BAJECZNA

Zapraszamy 21 lutego o godzinie 9.00 i 10.30 na spektakl dla dzieci "Koziołek Matołek i jego przygody". Spektakl odbędzie się w ramach edukacji bajecznej „CZYTAM PIERWSZA KLASA”. Zapraszamy szkolne i przedszkolne grupy zorganizowane. Cena biletu 10 zł. Zapisy w MOK al. 3 Maja 12 lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37, wew. 106 lub 107.