Wtorek 20 marca 2018
Klaudii, Eufemii, Maurycego

Na kolejny koncert z cyklu "Śpiewam Piotrków" zapraszamy już 30 listopada o godz. 18.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Tym razem przed Państwem zaprezentują się młodzi piotrkowianie Klaudia Leszto i Daniel Wochyń, którzy swoje głosy szkolą na zajęciach emisji głosu w MOK. Wokalistom na gitarze towarzyszyć będzie Nikodem Drożdżowski. Cena biletu - 5 zł. Zapraszamy ! 
Zapraszamy na wyjątkowy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej ku czci św. Cecylii. Koncert odbędzie się 25 listopada 2017 r. w Kościele Akademickim Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej o godz. 18.00. Wstęp wolny ! 
23-11-2017

POEZJA ZE SMAKIEM

Kiedy poezja smakuje najlepiej? Dowiemy się tego podczas spotkań artystycznych w ramach nowego cyklu „Poezja ze smakiem", adresowanego do najmłodszych czytelników wierszy. Będziemy zachęcać rodziców  i dzieci do czytania poezji dziecięcej, odkrywać jej urodę i smak, nie tylko poprzez jej czytanie , ale także poprzez zabawne inscenizacje teatralne. Tym razem wystąpią dzieci ze Stowarzyszenia "Busola dla Artystycznie Uzdolnionych Dzieci"w etiudzie „Przepis na poezję" inspirowanej twórczością Natalii Usenko.
Smaku wydarzeniu doda także słodki poczęstunek przygotowany przez Kawiarnię „Teatralną" działająca w MOK.
Zapraszamy  dzieci wraz z rodzicami na  spotkanie 23  listopada o godzinie 17.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny!!!
Zachęcamy wszystkie dzieci do spędzenia Mikołajek w Miejskim Ośrodku Kultury. Przygotowaliśmy dla najmłodszych  „Show z Mikołajem”, na który  zapraszamy 6 grudnia o godz. 17.30. W programie imprezy  gry, zabawy, konkursy z nagrodami oraz wiele miłych niespodzianek. Bilety już w sprzedaży. Zapraszamy!
Zapraszamy dzieci i młodzież 12 grudnia na warsztaty plastyczne pn.: "Tradycyjne ozdoby choinkowe".
Dzieci i młodzież pracować będą pod kierunkiem artystów z opoczyńskiego oddziału Stowarzyszenia Twórców Ludowych, a prelekcję na temat zwyczajów i obrzędów świątecznych wygłosi etnograf Stanisława Dłużewska - Pawlik z Opoczna.
Zapisy dla grup zorganizowanych pod numerem telefonu: (44) 732 52 37, wew. 106 lub 107
Cena biletu - 10 zł.
XVII FESTIWALU NAUKI, TECHNIKI I SZTUKI W ŁODZI  - zapraszamy młodzież szkolną ( grupy zorganizowane ) do udziału w sesji wyjazdowej zorganizowanej przez  Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego oraz Łódzkie Towarzystwo Naukowe.
Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub... oglądając spektakl pt.: "Alibaba i czterech rozbójników" w wykonaniu Teatru Małe Mi z Wrocławia. Spektakl w ramach cyklu "Niedzielne teatralia" w Miejskim Ośrodku Kultury już 12 listopada o godzinie 17.00.Bilety w cenie 10 zł jużw sprzedaży. Zapraszamy ! 
Zapraszamy Państwa na wyjątkowy, pełen melancholii koncert zaduszkowy w wykonaniu Justyny Jędrusik, który odbędzie się 9 listopada o godz. 19.00 w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Koncert ten zapoczątkuje nowy cykl pn.: "Śpiewam Piotrków", w którym występować będą przed piotrkowską publicznością młodzi zdolni piotrkowianie. Bilety w cenie 5 zł już w sprzedaży ! 
Wszystkich entuzjastów amatorskiego teatru zapraszamy na kolejną edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych "Trybuna Teatru". Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dnoach 3 - 5 listopada 2017 r. Przed Państwem prawdziwa uczta teatralna. Na wszystkie spektakle konkursowe wstęp wolny ! 
03-11-2017

MĄŻ MOJEJ ŻONY

Na spektakl pt.: "Mąż mojej żony" w wykonaniu Formacji Artystycznej Kandyd 2 zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury już 3 listopada o godz. 19.00. Bilety w cenie 25 zł już w sprzedaży !