Poniedziałek 22 kwietnia 2019
Kai, Leonii, Sotera

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ! 
15-12-2018

UWAGA ! KONKURS !

UWAGA ! KONKURS ! Zapraszamy wszystkich piotrkowian: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie na najpiękniejszy świąteczny stroik. Własnoręcznie wykonane stroiki prosimy dostarczyć nam 15 grudnia do godz. 15.00 w Rynek Trybunalski na Jarmark Bożonarodzeniowy. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród 15 grudnia o godz. 15.30 ! 
Już w najbliższy weekend odbędzie się Bożonarodzeniowy Jarmark. Podczas tegorocznej imprezy zaplanowano m.in. konkurs na stroik oraz wspólne wykonanie jak najdłuższego łańcucha choinkowego. Zapraszamy także rzemieślników, twórców i artystów ludowych, producentów i sprzedawców żywności oraz artykułów dekoracyjnych do wystawienia swoich kramów. Program Jarmarku oraz zaproszenie do udziału w konkursie na plakatach ! 
Zapraszamy wszystkich piotrkowian do spędzenia tego dnia razem z uczestnikami Fetsiwalu. Nie zabraknie wzruszeń ! Eliminacje zaczynamy o 9.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK ! 
Pod tym linkiem znajduje się harmonogram konkursowych występów: http://mfkip.pl/i-etap/piotrkow-trybunalski/harmonogram-przesluchan-piotrkow

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym 13 grudnia na warsztaty plastyczne pn.: "Tradycyjne ozdoby choinkowe". Uczestnicy pracować będą pod kierunkiem artystów z opoczyńskiego oddziału Stowarzyszenia Twórców Ludowych, a prelekcję na temat zwyczajów i obrzędów świątecznych wygłosi etnograf Stanisława Dłużewska - Pawlik z Opoczna. Zapisy dla grup zorganizowanych pod numerem telefonu: (44) 732 52 37, wew. 106 lub 107 Cena biletu - 10 zł.
Czas przedświąteczny to czas, kiedy ludzkie serca otwierają się na potrzeby innych. W związku z tym zapraszamy państwa na wyjątkowy koncert charytatywny na rzecz Polaków z Białorusi. Koncert z cyklu "Wschód - Zachód" odbędzie się 9 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. W programie m.in. koncert Zespołu Kameralnego Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim, występ solistów z zajęć emisji głosu MOK pod kierunkiem Justyny Jędrusik oraz charytatywna aukcja przedmiotów. Wstęp na koncert na zasadzie: płać, ile chcesz. Mamy nadzieję, że zechcą państwo wesprzeć ten szczytny cel i spędzić to niedzielne popołudnie z nami. Zapraszamy ! 
05-12-2018

GALA WOLONTARIATU

"Gala Wolontariatu" to wyjątkowa uroczystość, na którą zapraszamy Państwa już w najbliższą środę 5 grudnia o godz. 18.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Podczas Gali rozstrzygnięty zostanie Plebiscyt "Wolontariusz Roku 2018" oraz "Wolontariusz Publiczności", a także uhonorowane zostaną działania najaktywniejszych wolontariuszy. W części artystycznej wystąpią Agata Michalska & The Others. Wstęp za okazaniem zaproszeń ! 
Organizatorami Gali są: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC oraz Piotrkowskie Centrum Wolontariatu, współorganizatorami zaś: Miejska Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zdrowia i Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim oraz Miejski Ośrodek Kultury.
Zima tuż tuż i dlatego właśnie, w ramach cyklu "Niedzielne teatralia", przygotowaliśmy dla najmłodszych
miłośników teatru zimowy spektakl pt.: "Dziadek Mróz, czyli po co komu zima?". Na to wyjątkowe teatralne spotkanie w wykonaniu Teatru Żelaznego z Katowic zapraszamy do sali widowiskowo - teatralnej MOK 2 grudnia o godz. 17.00. Bilety w cenie 10 zł jużw sprzedaży !
Zapraszamy Państwa na koncert Miejskiej Orkiestry Dętej do Parafii Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim. Koncert odbędzie się 1 grudnia o godz. 16.30. Wstęp wolny ! 
30-11-2018

PRZYGODA P.L.

Zapraszamy Państwa serdecznie 30 listopada o godz. 19.00 na koncert pt.: "Jutro dzieje się teraz" w wykonaniu piotrkowskiego zespołu wokalnego Przygoda p.l. Gościem specjalnym zaproszonym przez zespół będzie Justyna Piesiek - Kendra, reżyserem zaś Bartosz Gumulec. Kierownikiem muzycznym zespołu jest Iwona Stępień - Ciesielska, a akompaniatorem Piotr Grzelak. Cały koncert prowadzić będzie Dominik Mironiuk. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !