Sobota 24 sierpnia 2019
Jerzego, Bartosza, Haliny

Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejne premiery teatralne zespołów działających w Miejskim Ośrodku Kultury ! Zaczynamy 10 kwietnia o godz. 18.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK ! Wstęp: płać ile chcesz.
W programie:
- spektakl pt.: "Skarb korony" w wykonaniu zespołu teatralnego "Pierwsze słyszę". Reżyseria - Małgorzata Kowalczyk,
- spektakl pt.: "Obojętne" w wykonaniu zespołu teatralnego "Za chwilę". Spektakl autorski, reżyseria: Michalina Kowalczyk

Serdecznie zapraszamy wszystkich na premiery teatralne zespołów działających w Miejskim Ośrodku Kultury ! Zaczynamy 1 kwietnia o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK ! Wstęp: płać ile chcesz.
Międzynarodowy Dzień Teatru, który przypada 27 marca uchwalono na pamiątkę otwarcia Teatru Narodów w Paryżu w 1957 roku. Dla wszystkich twórców i miłośników teatru jest to dzień wyjątkowy. Dla nas także. Dlatego chcielibyśmy spędzić ten dzień w sposób szczególny. Zapraszamy więc Państwa do wspólnego świętowania. "Teatr potrzebuje twarzy" to spotkanie zarówno z piosenką jak i z teatrem. Rozpoczniemy koncertem piosenek w wykonaniu Katarzyny Zawiszy z towarzyszeniem Piotra Grzelaka (piano) i Tomasza Morozowskiego (gitara), który okraszony będzie anegdotami o ludziach teatru w interpretacji Anny Bajdzienko i Dominika Mironiuka. Spotkanie odbędzie się 27 marca o godz. 18.00. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży.
Teatr "Scena 96" oraz Miejski Ośrodek Kultury pragną zaprosić wszystkie dzieci w magiczną podróż z dzielnym Szewczykiem, Królem i Królewną. Na spektakl "Cmok - Smok" zapraszamy w niedzielę 24 marca o godzinie 17.00. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży.
17-03-2019

SPEKTAKL TEATRALNY

Joanna Szczepkowska w autorskiej sztuce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury ! Zapraszamy Państwa na wyjątkowy spektakl pt.: "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu" z udziałem Joanny Szczepkowskiej i Jana Jurkowskiego. Spektakl odbędzie się 17 marca o godz. 18.00 w sali widowiskowo - teatralnej. Bilety w cenie 40 zł już w sprzedaży.
16-03-2019

64. OKR

Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie ogłosił 64. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim tradycyjnie już od lat jest organizatorem eliminacji miejsko-powiatowych (16.03.2019 r. godz. 9.00) i rejonowych (6.04.2019 r. godz. 9.00), które odbędą się w siedzibie naszego Ośrodka,  al. 3 Maja 12. Na zgłoszenia do eliminacji miejsko - powiatowych czekamy do 11 marca !

Konkurs jest imprezą otwartą o charakterze artystyczno-edukacyjnym. Adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych. Prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów : recytatorskim, „wywiedzione ze słowa”, teatrów jednego aktora i poezji śpiewanej.
Regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne na stronie internetowej MOK www.mok.piotrkow.pl.
"Kora - Po prostu bądź" to koncert poświęcony osobliwej, charyzmatycznej, wspaniałej polskiej artystce, która przez niemal cztery dekady ubarwiała polski rynek muzyczny. Jaka była Kora? Jej nietuzinkową osobowość zgłębimy, prezentując najważniejsze dla niej i dla słuchaczy autorskie piosenki i kompozycje zaaranżowane przez Waldemara Ossowskiego, wyśpiewane i zagrane przez piotrkowskich artystów. Kora - po prostu bądź... w naszych sercach i pamięci.
Na to wyjątkowe spotkanie z Korą zapraszamy w Dzień Kobiet - 8 marca, na godz. 19.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Bilety w cenie 15 zł już w sprzedaży.
Koncert "Na białym śniegu ślady czerwone" to koncert w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Na to wydarzenie zapraszamy do sali widowiskowo - teatralnej MOK 1 marca o godz. 18.30. W koncercie wystąpią: Aleksandra Przybył, Robert Alberciak, Katarzyna Kołodziejczyk, Jolanta Kluzowska oraz Młodzieżowe Zespoły Wokalne z Wolborza pod kierunkiem Aleksandry Przybył. Na fortepianie zagra Piotr Grzelak. Bezpłatne zaproszenia na to wydarzenie do odebrania w informacji MOK, al. 3 Maja 12.
28-02-2019

ŚPIEWAM PIOTRKÓW

Przed nami kolejna odsłona cyklu p.n. „Śpiewam Piotrków”. Gwiazdą wieczoru będzie Oliwia Łubowska oraz zaproszeni przez nią goście. Przy fortepianie młodym artystom towarzyszyć będzie Piotr Grzelak, a na skrzypcach Alexander Pastuszyński. Zapraszamy już 28 lutego o godz. 18.00 do Galerii MOK. Bilety już w sprzedaży, cena tylko 5 zł.
W bajkową podróż po świecie bajek i baśni zaprosi dzieci tym razem Teatr Malutki z Łodzi. Na scenie aktorzy zaprezentują bajkę "O słodkiej królewnie i pięknym księciu". Zapraszamy już 24 lutego o godz. 17.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Bilety w cenie 5 zł już w sprzedaży !