Sobota 04 lipca 2020
Odona, Malwiny, Elzbiety

31-12-2019

SYLWESTER 2019/2020

Koncertowy Sylwester w Miejskim Ośrodku Kultury ! Zapraszamy Państwa w tym roku w wyjątkową muzyczną podróż. W programie: koncert "Szalone lata 70. i 80." z największymi przebojami tego okresu w wykonaniu piotrkowskich artystów oraz Koncert Wiedeński "Z Wiednia do Nowego Jorku" w wykonaniu solistów kijowskiej sceny operetkowej. nie zabraknie także gier i zabaw dla publiczności, słodkiego poczęstunku i przywitania szampanem Nowego Roku. Rozpoczynamy 31.12. 2019 o godz. 21.00. Bilety w cenie 120 zł w sprzedaży od 13.11. !
Szczegóły na plakacie oraz pod numerem telefonu (44) 732 52 37, wew. 106 i 107.
Jak co roku zapraszamy Państwa na Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku spotykamy się 22 grudnia o godz. 10.00 w Rynku Trybunalskim. Nie zabraknie stoisk z pysznym jedzeniem oraz wyrobów typowo świątecznych: kolorowych bombek, stroików i bałwanków. Dodatkowo przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. W programie m.in. świąteczne warsztaty plastyczne w godz. 12.30 – 15.30 oraz gry i zabawy dla publiczności. A wszystkich piotrkowian, i małych i dużych, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie na najpiękniejszą bombkę świąteczną. Prace przyjmujemy w niedzielę do godz. 14.00 w domku handlowym MOK (w Rynku Trybunalskim), a rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród o godz. 15.00. Dopełnieniem tego dnia będzie przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami miasta, które rozpocznie się o godz. 17.00. Zapraszamy !
Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert charytatywny "Gwiazdka dla Szansy", który odbędzie się już 21 grudnia o godzinie 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Tego samego dnia od godziny 15.00 w Galerii MOK odbędzie się Kiermasz Świąteczny.
Organizatorami koncertu są: Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjne "Szansa" i Starostwo Powiatu Piotrkowskiego.
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia !
Wraz z Klubem Kultury "Jaskółczyn" zapraszamy na koncert świąteczny "Lecą gwiazdki z nieba...". W programie m.in. występy zespołów taneczno - akrobatycznych z "Jaskółczyna" oraz występy wokalistów oraz chóru musicalowego z Miejskeigo Ośrodka Kultury. Koncert odbędzie się 17 grudnia o godz. 18.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Wstęp za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które odebrać można w MOK, al. 3 Maja 12.
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym 12 grudnia na warsztaty plastyczne pn.: "Tradycyjne ozdoby choinkowe". Uczestnicy pracować będą pod kierunkiem artystów z opoczyńskiego oddziału Stowarzyszenia Twórców Ludowych, a prelekcję na temat zwyczajów i obrzędów świątecznych wygłosi etnograf Stanisława Dłużewska - Pawlik z Opoczna. Zapisy dla grup zorganizowanych pod numerem telefonu: (44) 732 52 37, wew. 106 lub 107 Cena biletu - 10 z
Już 11 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert "Stanisław Moniuszko w świątecznym nastroju" w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego w Łodzi. W programie m.in. utwory Stanisława Moniuszko oraz kolędy. Bilety w cenie 20 zł już w sprzedaży !
Już 6 grudnia o godz. 17.30 w Rynku Trybunalskim odbędzie się włączenie iluminacji na miejskiej choince. Zapraszamy wszystkich najmłodszych do wspólnej mikołajkowej zabawy !
06-12-2019

MIKOŁAJKI W MOK

Wyjątkowe spotkanie z Mikołajem już 6 grudnia ! W programie: spektakl "Trzy świnki", pokaz iluzjonisty - Jakuba Michalskiego oraz zabawy, gry i konkursy z nagrodami. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami 6 grudnia o godz. 17.30 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Bilety w cenie 12 zł już w sprzedaży !
Zapraszamy Państwa na koncert Miejskiej Orkiestry Dętej z okazji Dnia św. Cecylii. Koncert odbędzie się 30 listopada o godz. 18.00 w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej przy ul. Pijarskiej 4. Wstęp wolny !