Niedziela 09 grudnia 2018
Wiesława Leokadii Joanny

29-05-2018

POEZJA ZE SMAKIEM

Kolejne spotkanie z "Poezją ze smakiem", ostatnie w tym sezonie artystycznym, już 29 maja o godz. 18.00 w Galerii MOK. Tym razem zaprezentuje się państwu zespół "Etiuda" z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim w wierszach Jana Brzechwy i Franka Kulki. Wstęp wolny !
Utwór "DYM" pokochaliśmy wszyscy. Za chwilę urzeknie Państwa jeszcze "cieplutki" " HEY" . Te i inne piosenki piotrkowianina Wojtka Baranowskiego, który szturmem zdobywa listy przebojów RMF FM i Radia Zet będzie mieli Państwo okazję posłuchać podczas koncertu artysty w Miejskim Ośrodku Kultury.
Koncert odbędzie się 9 czerwca (sobota) o godz. 19.00 - na zakończenie finałowych prezentacji VIII Piotrkowskiego Festiwalu Wokalnego "Najpiękniejsze są Polskie piosenki". Cena biletu promocyjna - 20 zł. Bilety już w sprzedaży. Zapraszamy!
Dwa dni kolorowej  zabawy z gośćmi z miast partnerskich – ukraińska muzyka, bałkańskie rytmy i rosyjskie pieśni, a to wszystko okraszone… francuskim jazzem. Już w najbliższą sobotę ( 26 maja ) o godz. 16.00 w Amfiteatrze Miejskim rozpocznie się V Festiwal Miast Partnerskich. W programie znajdą się również: pokazy taneczne zespołów z Białorusi, Niemiec czy Izraela oraz koncert chóru sakralnego z Węgier. Serdecznie zapraszamy!
„Śpiewam Piotrków” to cykl koncertów młodych piotrkowskich artystów amatorów, na który zapraszaliśmy do Miejskiego Ośrodka Kultury od jesieni ubiegłego roku. Koncert 24 maja będzie koncertem, podczas którego spotkają się na jednej scenie wszyscy wykonawcy. Zapraszamy o godz.18.00, wstęp tylko 5 zł.
22-05-2018

TRZY RAZY TEATR

„Trzy razy teatr ” to spotkanie z teatrem amatorskim, na które zapraszamy w imieniu: Teatru Studenckiego „Wyjście Ewakuacyjne” i Teatru „Busola” z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Teatru „Bat-PKP” z Bełchatowa. Zapraszamy w najbliższy wtorek – 22 maja o godz. 18.00. Wstęp wolny!
W ramach Dni Miasta Imieniny Piotrków, 23 i 24 czerwca odbędzie się Jarmark Trybunalski. W Park im. św. Jana Pawła II przy Amfiteatrze Miejskim będą mogli zaprezentować się rzemieślnicy, kolekcjonerzy, artyści, twórcy ludowi, producenci i sprzedawcy żywności oraz artykułów przemysłowych. Jarmark rozpocznie się w sobotę 23 czerwca o  godzinie 9.00.Tradycyjnie Jarmarkowi towarzyszyć będą koncerty kapel podwórkowych i zespołów ludowych, pokazy artystyczne oraz konkursy i zabawy. Zgłoszenia wystawców przyjmujemy do piątku (22.06).
Szczegółowy program Jarmarku na plakacie !
Na kolejny występ grupy improwizacyjno - kabaretowej IMPROGLICERYNA działającego w Miejskim Ośrodku Kultury zapraszamy do Galerii MOK 11 maja o godz. 19.30. Wstęp na zasadzie pay what you want (płać ile chcesz). Dobra zabawa gwarantowana !
08-05-2018

MAJÓWKA Z MOKIEM

Maj to wyjątkowy miesiąc. Nie tylko dlatego, że wiosna rozkwita,ale także dlatego, że jest to miesiąc poświęcony kulturze. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa szereg imprez. Serdecznie zapraszamy do spędzenia wspólnie z nami tych ciepłych majowych dni. Szczegóły na plakacie !
08-05-2018

SKAZANI NA SHOW

Na podstawie artykułu 29. Ustawy z dnia 8 maja 2018 roku "Kodeks miłosny" skazujemy widzów na dożywotnie uczucie gorącej miłości i namiętności....Na wyjątkowy koncert "Skazani na show" w wykonaniu młodych piotrkowskich artystów - uczestników zajęć emisji głosu MOK, w reżyserii Justyny Jędrusik, zapraszamy już 8 maja na godzinę 18.00 do sali widowiskowej. Cena biletu - 5 zł !
23-04-2018

EDUKACJA BAJECZNA

Kolejny spektakl dla dzieci z cyklu "Edukacja bajeczna" już 23 kwietnia. Tym razem zaprosiliśmy Teatr Żelazny z Katowic, który najmłodszym widzom zaprezentuje bajkę pt.: "Złota rybka". Spektakl dla grup zorganizowanych. Zapisy w MOK al. 3 Maja 12 lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37 wew. 106 lub 107. Cena biletu - 15 zł.