Środa 17 stycznia 2018
Antoniego, Rościsława, Jana

27-08-2017

SKRZYPEK NA DACHU

Tym razem, w ramach cyklu „Koncerty na trakcie”, proponujemy Państwu spektakl taneczny pt.: „Skrzypek na dachu” w wykonaniu piotrkowskiego zespołu KONTRA. Spektakl wyprodukowany został przez Magdalenę Jakubiak, natomiast reżyserem i choreografem jest Tomasz Balcerek. Pokaz odbędzie się 27 sierpnia o godz. 19.00 w sali widowiskowo – teatralnej MOK. Wstęp wolny – za okazaniem wejściówek, które można odebrać od 16 sierpnia w MOK, al. 3 Maja 12.
Zapraszamy wszystkich pierwszoklasistów, i nie tylko, 4 września o godzinie 14.00 na uroczysty koncert  do Amfiteatru Miejskiego !
26-08-2017

KLEZMAFOUR

Grupa  KLEZMAFOUR to prawdziwe objawienie muzyki klezmerskiej i bałkańskiej w Polsce. Na koncert zespołu zapraszamy 26 sierpnia o godz. 19.00 do Amfiteatru Miejskiego. Wstęp wolny !
25-08-2017

KOBIETY - PORTRETY

Zapraszamy na koncert "Kobiety portrety" już 25 sierpnia o godz. 19.00 na dziedziniec Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp - pay what you want (płać ile chcesz) !
W związku z ogromną tragedią wielu rodzin, których domostwa ucierpiały w wyniku burz i nawałnic przetaczających się przez Polskę w ostatnim czasie, MOK przekaże wszystkie pozyskane środki finansowe z koncertu na konto Caritasu.
12-08-2017

PERŁA I BRACIA

Na spotkanie z niezwykłą muzyką romską w wykonaniu zespołu PERŁA I BRACIA zapraszamy Państwa już 12.08. o godz. 19.00 do Amfiteatru Miejskiego. Koncertowi towarzyszyć będzie pokaz mody romskiej „Świat cygańskich sukien” autorstwa Studia Mody Romskiej Wandy Rutowicz. Wstęp wolny !
Zapraszamy na koncert duetu MIRONIUK/ZYGMA. Koncert odbędzie się 4 sierpnia o godz. 19.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Wstęp - pay waht you want (płać, ile chcesz). Zapraszamy !
UWAGA ! OGŁOSZENIE !
Zapraszamy na warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych w dniu 22 lipca w godzinach  15.00-19.00, które poprowadzą  młodzi aktorzy – piotrkowianie:  Aleksandra Kowalczyk oraz Maja Wachowska. Zapisy od 3 lipca w MOK – al. 3 Maja 12 lub telefonicznie : 44 732 52 37 wew. 106 lub 107. Uczestnicy warsztatów zostaną  zaproszeni na koncert artysty Marcina Januszkiewicza.
Przed nami kolejne muzyczne spotkanie z cyklu „Koncerty na trakcie”. Będzie to koncert piotrkowianina MARCINA JANUSZKIWICZA zatytułowany "Osiecka - po męsku". Na recital składają się mniej i bardziej znane utwory poetki. Marcin Januszkiewicz  odniósł się do tytułu mówiąc: „tytuł recitalu nie sugeruje nic przewrotnego. Jest prosty. Będzie to Osiecka po męsku, bo ja jestem mężczyzną i to jest mój punkt widzenia”. Program wzbogacony został także o kilka kompozycji Władysława Szpilmana oraz utwory autorstwa samego artysty.
Zapraszamy 22 lipca 2017r o 19.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp za okazaniem wejściówek, które są do odebrania w informacji MOK od 10 lipca ( w godzinach 10.30 – 18.30 ).
18-07-2017

WAKACYJNY TEATRZYK

Wakacyjne spektakle dla dzieci jak zawsze w każdy wtorek w Amfiteatrze Miejskim o godzinie 11:00. Zapraszamy !