Wtorek 20 marca 2018
Klaudii, Eufemii, Maurycego

Już za kilka dni rozpoczynamy nowy sezon artystyczny amatorskich zespołów działających w Miejskim Ośrodku Kultury. Zapisy na zajęcia rozpoczynamy 11 września. Plan zajęć, cennik i karty zgłoszenia do pobrania w zakładce OFERA ZAJĘĆ. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji !
http://www.mok.piotrkow.pl/oferta-zajec-t236
Mili piotrkowianie koniecznie przybądźcie 10 września o godz. 19.00 na Rynek Trybunalski na wyjątkowe przedstawienie plenerowe, oparte na przekazie jakoby Królowa Bona sprowadziła do Piotrkowa Trybunalskiego czarownicę, która miała rzucić czar na Barbarę Radziwiłłównę i jej związek  z Zygmuntem Augustem.
W związku z dużym zainteresowaniem z Państwa strony spektaklem tanecznym "Siła przetrwania" postanowiliśmy zagrać tę wyjątkową produkcję raz jeszcze. Zapraszamy 29 sierpnia o godz. 19.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Wstęp wolny - za wejściówkami. Wejściówki do odebrania od 22 sierpnia w MOK ! 
Na koncert Miejskiej Orkiestry Dętej pod batutą Roberta Fijałkowskiego zapraszamy w Rynek Trybunalski już 27 sierpnia o godzinie 16.00. Wstęp wolny ! 
27-08-2017

SKRZYPEK NA DACHU

Tym razem, w ramach cyklu „Koncerty na trakcie”, proponujemy Państwu spektakl taneczny pt.: „Skrzypek na dachu” w wykonaniu piotrkowskiego zespołu KONTRA. Spektakl wyprodukowany został przez Magdalenę Jakubiak, natomiast reżyserem i choreografem jest Tomasz Balcerek. Pokaz odbędzie się 27 sierpnia o godz. 19.00 w sali widowiskowo – teatralnej MOK. Wstęp wolny – za okazaniem wejściówek, które można odebrać od 16 sierpnia w MOK, al. 3 Maja 12.
Zapraszamy wszystkich pierwszoklasistów, i nie tylko, 4 września o godzinie 14.00 na uroczysty koncert  do Amfiteatru Miejskiego !
26-08-2017

KLEZMAFOUR

Grupa  KLEZMAFOUR to prawdziwe objawienie muzyki klezmerskiej i bałkańskiej w Polsce. Na koncert zespołu zapraszamy 26 sierpnia o godz. 19.00 do Amfiteatru Miejskiego. Wstęp wolny !
25-08-2017

KOBIETY - PORTRETY

Zapraszamy na koncert "Kobiety portrety" już 25 sierpnia o godz. 19.00 na dziedziniec Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp - pay what you want (płać ile chcesz) ! 
W związku z ogromną tragedią wielu rodzin, których domostwa ucierpiały w wyniku burz i nawałnic przetaczających się przez Polskę w ostatnim czasie, MOK przekaże wszystkie pozyskane środki finansowe z koncertu na konto Caritasu.
12-08-2017

PERŁA I BRACIA

Na spotkanie z niezwykłą muzyką romską w wykonaniu zespołu PERŁA I BRACIA zapraszamy Państwa już 12.08. o godz. 19.00 do Amfiteatru Miejskiego. Koncertowi towarzyszyć będzie pokaz mody romskiej „Świat cygańskich sukien” autorstwa Studia Mody Romskiej Wandy Rutowicz. Wstęp wolny ! 
Zapraszamy na koncert duetu MIRONIUK/ZYGMA. Koncert odbędzie się 4 sierpnia o godz. 19.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Wstęp - pay waht you want (płać, ile chcesz). Zapraszamy !