Środa 17 stycznia 2018
Antoniego, Rościsława, Jana

Drugi tydzień wakacji już za nami. Niepostrzeżenie mijają kolejne, wakacyjne dni. Dzieci ze świetlic artystycznych MOK spędziły ten czas nie tylko na wesołej zabawie ale także wzbogacały swoją wiedzę o nowe ciekawe doświadczenia. Jak zawsze, również w minionym tygodniu nie zabrakło rozgrywek sportowych, teatralnych spotkań i kinowych seansów.
Zapraszamy 20 lipca 2017 r., w godzinach od 13.00 do 15.00 do Centrum Idei Ku Demokracji na kolejny Festyn Rodzinny.
UWAGA !!!!!  ZMIANA TERMINU !!!!
03-07-2017

WAKACJE Z MOK !

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza od 3 lipca 2017r. dzieci i młodzież w wieku 7 -15 lat na bezpłatne warsztaty artystyczne do Ośrodka Edukacji Artystycznej i do świetlic artystycznych.

02-07-2017

"TYM BARDZIEJ"

Olga Lisiecka, Kuba Krasowiak i Wiktor Synowiec to członkowie zespołu "Tym bardziej", którego koncert pt.: "Youkali" odbędzie się w najbliższą niedzielę(2 lipca) w sala widowiskowo - teatralnej MOK o godz. 19.00. Wstęp w systemie pay what you want, czyli płać ile chcesz. Zapraszamy !
Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej w piotrkowskiej odsłonie. Szósty z cyklu "Kamienica..." to muzyczne spotkanie z poezją Agnieszki Osieckiej. Piosenki znane i nietypowe, napisane zarówna dla STS-u jak i później - dla ulubionych aktorów i wokalistów, liryczne i te pełne dynamiki - wszystkie piękne i wszystkie o miłości. Na koncert zapraszamy już 30 czerwca o godz. 21.00 w Rynek Trybunalski !
29-06-2017

KONCERTY NA TRAKCIE

Z okazji obchodów 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego, nad którymi Patronat Honorowy objął I Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr hab. Piotr Gliński, Miejski Ośrodek Kultury przygotował cykl pn.: „Koncerty na trakcie”.  Koncerty promują uznanych artystów wywodzących się z Piotrkowa Trybunalskiego oraz artystów, których twórczość wpisuje się w wielokulturowość naszego miasta. Koncertom towarzyszyć będą spotkania, warsztaty, wystawy i spektakle. Serdecznie zapraszamy !
Współorganizatorem koncertów jest Muzeum Historii Polski. Projekt sfinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Gwiazdą finału tegorocznego VII Piotrkowskiego Festiwalu Wokalnego "Najpiękniejsze są polskie piosenki" będzie Anita Lipnicka. Koncert wokalistki pochodzącej z Piotrkowa Trybunalskiego odbędzie się 17 czerwca o godz. 19.00 w MOK. Wejściówki na koncert do odebranie w MOK, al. 3 Maja 12, od 5 czerwca. Zapraszamy na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie !
16-06-2017

KONKURS PLASTYCZNY

W marcu bieżącego roku Miejski Ośrodek Kultury ogłosił ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pn. : „Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego…lub swojego miasta”. Do pracowni plastycznej napływają cały czas prace (zdjęcia), na które czekamy do końca czerwca. Wernisaż wystawy pokonkursowej z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się 15 września o godz. 15.00.
Zespoły teatralne działające w Miejskim Ośrodku Kultury, w ramach obchodów 800 – lecia Piotrkowa Trybunalskiego, od kilku miesięcy pracują nad przygotowaniem „Widowiska plenerowego na cztery lalki i tłum piotrkowian”, którego premiera odbędzie się w Rynku Trybunalskim 10 września.