Niedziela 09 grudnia 2018
Wiesława Leokadii Joanny

Kolejne spotkanie z teatrem dla namjłodszych już 22 kwietnia. Tym razem w cyklu "Niedzielne teatralia" na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentuje się Teatr ""Piccolo" z Łodzi w spektaklu pt.: "Urodziny Baby Jagi". Zapraszamy wszystkich do wspólnej tetaralnej zabawy. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Polską Operą Królewską, Uniwersytetem Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim oraz Piotrkowskim Bractwem Akademickim zapraszają na "Koncert Symfoniczny Karłowicz/Dobrzyński". Koncert odbędzie się 20 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowisko - teatralnej MOK. Bezpłatne wejściówki na koncert do odebrania od 9 kwietnia w MOK.
Kolejne spotkanie z cyklu "Śpiewam Piotrków" już w najbliższy czwartek, 19 kwietnia, o godzinie 18.00 w Galerii MOK. Tym razem w koncercie wystąpi Marta Koszacka, na gitarze grać będzie Mateusz Żerek.Cena biletu - 5 zł. Zapraszamy !
Wszystkich miłośników amatorskiego teatru zapraszamy na Regionalny Przegląd Teatrów Amatorskich, który odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury. Szczegółowy program na plakacie !
Kolejna odsłona premier zespołów teatralnych działających w Miejskim Ośrodku Kultury już 11 kwietnia. Start o godz. 18.00, wstęp na zasadzie pay what you want (płać ile chcesz). Szczegóły na plakatach. Zapraszamy !
Zapraszamy Państwa na premiery zespołów teatralnych działających w Miejskim Ośrodku Kultury. Pierwsze trzy spektakle będzie można obejrzeć już 9 kwietnia. Start o godzinie 17.30. Wstęp na zasadzie pay what you want (płać ile chcesz). Szczegóły na plakatach. Zapraszamy !
Już w niedzielę eliminacje rejonowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wszystkich uczestników zapraszamy 8 kwietnia o godz. 9.00 do sali widowiskowo - teatralnej. Poniżej zamieszczamy kolejność występów.
27-03-2018

POEZJA ZE SMAKIEM

W Międzynarodowy Dzień Teatru, czyli 27 marca, zapraszamy Państwa wraz z dziećmi, na wyjątkowe spotkanie z cyklu "Poezja ze smakiem", podczas którego usłyszeć będzie można rodzinne wierszyki w wykonaniu Amatorskiego Teatru Dorosłych z MOK. W programie także wspólne czytanie poezji oraz teatralny dzień. Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00 w Galerii MOK. Wstęp wolny !
WESOŁYCH ŚWIĄT !
Jarmark Wielkanocny już za nami. To był niesamowity dzień. Pisanki, palemki, zajączki,serwetki - to wszystko oraz wiele wiele więcej kupić można było od rękodzielników.Dzięki wspaniałej pogodzie piotrkowski Rynek tłumnie wypełnił się mieszkańcami naszego miasta. W programie tegorocznego Jarmarku był m.in. występ Miejskiej Orkiestry Dętej oraz zespołu ludowego Grabiczanie, konkursy plastyczne dla dzieci oraz zabawy dla publiczności. Wielkanocnym żurkiem przygotowanym przez Stowarzyszenie HARC piotrkowian częstował prezydent Krzysztof Chojniak, który wręczył także nagrody w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Do zobaczenia za rok !