Środa 19 września 2018
Januarego, Konstancji, Teodora

21-02-2018

EDUKACJA BAJECZNA

Zapraszamy 21 lutego o godzinie 9.00 i 10.30 na spektakl dla dzieci "Koziołek Matołek i jego przygody". Spektakl odbędzie się w ramach edukacji bajecznej „CZYTAM PIERWSZA KLASA”. Zapraszamy szkolne i przedszkolne grupy zorganizowane. Cena biletu 10 zł. Zapisy w MOK al. 3 Maja 12 lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37, wew. 106 lub 107.
Na kolejny spektakl z cyklu "Niedzielne teatralia" zapraszamy 18 lutego, tradycyjnie o godz. 17.00. Tym razem najmłodsi będą mogli obejrzeć zimową bajkę pt.: "Fabryka śniegu". Cena biletu - 10 zł.
14-02-2018

WALENTYNKI

Z okazji Święta Zakochanych zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert w wykonaniu uczestników Warsztatów Piosenki Aktorskiej pracujących w Miejskim Ośrodku Kultury. Koncert odbędzie się 14 lutego o godz. 19.00 w MOK. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !

29-01-2018

FERIE ZIMOWE W MOK

Zapraszamy od 29 stycznia 2018 r. do spędzenia ferii zimowych z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.
Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 44 733 91 30.
25-01-2018

POEZJA ZE SMAKIEM

Kiedy poezja smakuje najlepiej? Dowiemy się tego podczas spotkań artystycznych w ramach nowego cyklu „Poezja ze smakiem", adresowanego do najmłodszych czytelników wierszy. Będziemy zachęcać rodziców  i dzieci do czytania poezji dziecięcej, odkrywać jej urodę i smak, nie tylko poprzez jej czytanie , ale także poprzez zabawne inscenizacje teatralne. Tym razem wystąpią dzieci z grupy wokalna "Presto" z Miejskiego Ośrodka Kultury.
Smaku wydarzeniu doda także słodki poczęstunek przygotowany przez Kawiarnię „Teatralną" działającą w MOK.
Zapraszamy  dzieci wraz z rodzicami na  spotkanie 25 stycznia o godzinie 17.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny!!!
Już 23 stycznia 2018 r. zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury na koncert amatorskich zespołów MOK.
W programie:
- godz. 17.00 - Amatorski Teatr Dorosłych, prezentacja grup tanecznych, Miejska Orkiestra Dęta,
- godz. 18.30 - prezentacja grup teatralnych, zespół wokalny "Presto", studio emisji głosu oraz grupa wokalna "Przygody p.l.".
W przerwie między koncertami otwarta zostanie wystawa plastyczna uczestników zajęć plastycznych w MOK.

21-01-2018

"MAŁY KSIĄŻĘ"

Na kolejny spektakl z cyklu "Niedzielne teatralia" zapraszamy 21 stycznia, tradycyjnie o godz. 17.00. Tym razem najmłodsi będą mogli poznać historię Małego Księcia. Cena biletu - 10 zł.
Na kolejne kabaretowe improwizacje w wykonaniu grupy improwizatorów IMPROGLICERYNA z Miejskiego Ośrodka Kultury zapraszamy już 20 stycznia o godz. 20.00 do Galerii MOK. Wstęp na zasadzie pay what you want (płać ile chcesz) !
Na kolejny koncert z cyklu "Śpiewam Piotrków" zapraszamy już 18 stycznia o godz. 18.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Tym razem przed Państwem zaprezentuje się Patrycja Sikora. Wokalistce na gitarze towarzyszyć będzie Franciszek Snopek, natomiast konferansjerem będzie Maciej Kozłowski. Cena biletu - 5 zł. Zapraszamy !
Chcesz w wyjątkowy sposób spędzić  Sylwestra? Przyjdź koniecznie do Miejskiego Ośrodka Kultury na artystyczną imprezę p.n. ZŁOTA NOC SYLWESTROWA. W programie m. in. spektakl komediowy, koncert najpiękniejszych arii wiedeńskich z towarzyszeniem kwartetu muzycznego, przywitanie Nowego Roku i zabawa w rytm złotych przebojów, po raz pierwszy (!)  na dziedzińcu MOK oraz wiele inne atrakcji - szczegóły na afiszu. Serdecznie zapraszamy !