Sobota 19 paździenika 2019
Ziemowita, Jana, Pawla

WESOŁYCH ŚWIĄT !
Zapraszamy 14 kwietnia na kolejne, już całkiem wiosenne, Niedzielne Teatralia. Tym razem artyści zabiorą dzieci w muzyczną podróż witającą wiosnę. Wyprawę rozpoczniemy o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży.
Jarmark Wielkanocny to impreza, która od kilku lat odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. Ubiegłoroczna zmieniona formuła Jarmarku sprawdziła się i przyciągnęła tłumy piotrkowian. Zapraszamy zatem do współpracy wszystkich rękodzielników, artystów, rzemieślników oraz twórców ludowych do zaprezentowania swoich wyrobów na Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się w Niedzielę Palmową - 14 kwietnia 2019 r. - od godz. 10.00 w Rynku Trybunalskim. Szczególnie mile widziani są wystawcy oferujący ręcznie robione ozdoby i dekoracje świąteczne. W programie tegorocznego Jarmarku: występ Miejskiej Orkiestry Dętej oraz zespołów ludowych, otwarty konkurs na najpiękniejszą palmę i pisankę wielkanocną, warsztaty plastyczne dla dzieci, konkursy i zabawy dla publiczności oraz żur wielkanocny dla piotrkowian.
Chcielibyśmy szczególnie mocno zachęcić Państwa do wzięcia udziału w otwartym konkursie na najpiękniejszą palmę i pisankę wielkanocną. Wszystkie prace przyjmujemy w dniu Jarmarku w Rynku Trybunalskim do godziny 13.00. W konkursie udział może wziąć każdy :) Życzliwie ocenimy każdą palmę i każdą pisankę, a najpiękniejsze nagrodzimy !
Szczegółowy program imprezy na afiszu, a regulamin konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną w załączeniu. Zapraszamy !
Informacji o stoiskach handlowych udzielamy w MOK al. 3 Maja 12 lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37, wew. 106 lub 107. Warunkiem uczestnictwa w Jarmarku Wielkanocnym jest wypełnienie i dostarczenie do MOK (osobiście lub mailowo na adres: merytoryczny@mok.piotrkow.pl) wypełnionej karty zgłoszenia. O przyznaniu domku handlowego decyduje kolejność zgłoszeń !
Uwaga ! Ważna informacja dla wszystkich tych, którzy wybierają się na sobotnie wydarzenie "Nie lękajcie się" ! Nastąpiła zmiana miejsca tego wydarzenia. Zapraszamy do sali widowiskowo - teatralnej MOK, al. 3 Maja 12 ! Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy Państwa na widowisko artystyczne z okazji 14. rocznicy śmierci Jana Pawła II pt.: "Nie lękajcie się" w wykonaniu zespołu tanecznego "Bik Kayk". Zespołowi towarzyszyć będzie oraz Ojciec Gracjan Kubica (narracja). Reżyserem i choreografem widowiska jest Tomasz Balcerek. Impreza odbędzie się 13 kwietnia o godz. 18.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12, ul. Belzacka 104/106. Wstęp za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które do odebrania będą od 1.04 w informacji MOK (w godz. 9.00 -0 18.30). Serdecznie zapraszamy !
Przed nami kolejna odsłona cyklu p.n. „Śpiewam Piotrków”. Gwiazdą wieczoru będzie Julia Ślęzak oraz zaproszeni przez nią goście. Przy fortepianie młodym artystom towarzyszyć będzie Piotr Grzelak, a wokalnie wspierać Julię będzie Robert Alberciak. Zapraszamy już 11 kwietnia o godz. 18.00 do Galerii MOK. Bilety już w sprzedaży, cena tylko 5 zł.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejne premiery teatralne zespołów działających w Miejskim Ośrodku Kultury ! Zaczynamy 10 kwietnia o godz. 18.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK ! Wstęp: płać ile chcesz.
W programie:
- spektakl pt.: "Skarb korony" w wykonaniu zespołu teatralnego "Pierwsze słyszę". Reżyseria - Małgorzata Kowalczyk,
- spektakl pt.: "Obojętne" w wykonaniu zespołu teatralnego "Za chwilę". Spektakl autorski, reżyseria: Michalina Kowalczyk

Serdecznie zapraszamy wszystkich na premiery teatralne zespołów działających w Miejskim Ośrodku Kultury ! Zaczynamy 1 kwietnia o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK ! Wstęp: płać ile chcesz.
Międzynarodowy Dzień Teatru, który przypada 27 marca uchwalono na pamiątkę otwarcia Teatru Narodów w Paryżu w 1957 roku. Dla wszystkich twórców i miłośników teatru jest to dzień wyjątkowy. Dla nas także. Dlatego chcielibyśmy spędzić ten dzień w sposób szczególny. Zapraszamy więc Państwa do wspólnego świętowania. "Teatr potrzebuje twarzy" to spotkanie zarówno z piosenką jak i z teatrem. Rozpoczniemy koncertem piosenek w wykonaniu Katarzyny Zawiszy z towarzyszeniem Piotra Grzelaka (piano) i Tomasza Morozowskiego (gitara), który okraszony będzie anegdotami o ludziach teatru w interpretacji Anny Bajdzienko i Dominika Mironiuka. Spotkanie odbędzie się 27 marca o godz. 18.00. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży.
Teatr "Scena 96" oraz Miejski Ośrodek Kultury pragną zaprosić wszystkie dzieci w magiczną podróż z dzielnym Szewczykiem, Królem i Królewną. Na spektakl "Cmok - Smok" zapraszamy w niedzielę 24 marca o godzinie 17.00. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży.
17-03-2019

SPEKTAKL TEATRALNY

Joanna Szczepkowska w autorskiej sztuce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury ! Zapraszamy Państwa na wyjątkowy spektakl pt.: "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu" z udziałem Joanny Szczepkowskiej i Jana Jurkowskiego. Spektakl odbędzie się 17 marca o godz. 18.00 w sali widowiskowo - teatralnej. Bilety w cenie 40 zł już w sprzedaży.