Sobota 04 lipca 2020
Odona, Malwiny, Elzbiety

Przed nami kolejna odsłona cyklu p.n. „Śpiewam Piotrków”. Gwiazdą wieczoru będzie Alicja Kulbat oraz zaproszeni przez nią goście. Przy fortepianie młodym artystom towarzyszyć będzie Dawid Burda. Zapraszamy już 26 listopada o godz. 18.00 do Galerii MOK. Bilety już w sprzedaży, cena tylko 5 zł.
Zapraszamy 24 listopada na kolejne Niedzielne Teatralia. Tym razem artyści z Teatru "Bajlandia" zaprezentuje spektakl "Awanturka z leśnego podwórka". Zaczynamy o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży.
Dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru” już za nami ! W miniony weekend zespoły teatralne z całej Polski prezentowały swoje spektakle w Miejskim Ośrodku Kultury. Piotrkowskiej publiczności zaprezentowały się zespoły z Bolesławca, Rzeszowa, Warszawy, Radomia, Wałbrzycha, Rybnika i Torunia.
15-11-2019

SONIA BOHOSIEWICZ

SONIA BOHOSIEWICZ w koncercie „10 SEKRETÓW MARYLIN MONROE" na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury już 15 listopada o godz. 19:00. Bilety w cenie 70 zł i 60 zł dostępne w kasie MOK oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.

Zapraszamy do  Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim na kolejną, dziewiątą już, edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych "Trybuna Teatru". Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach  15 - 17 listopada 2019 r.  Przed Państwem prawdziwa uczta teatralna. Do Piotrkowa przyjadą amatorskie teatry z całej Polski. Na wszystkie spektakle konkursowe jest wstęp wolny !  „Wisienką na torcie” będzie koncert pt. „10 sekretów Marylin Monroe” w wykonaniu Sonii Bohosiewicz. Bilety nadal w sprzedaży !
Wielki powrót zespołu - legendy wraz z zaprzyjaźnionym muzykami. Smak Jabłka znów na scenie! Niezapomniane przeboje i mniej znane utwory, covery i premiery, czyli Kasia Jarszak, Maria Jakubczak oraz Paweł Małolepszy ponownie razem. Mnóstwo muzycznych i towarzyskich wspomnień, niespodzianki i...sami zobaczycie. Piątek, 8 listopada, godzina 19.00, sala widowiskowo - teatralna Miejskiego Ośrodka Kultury. Koncert poprowadzą ci, którzy razem ze Smakiem Jabłka zaczynali: Jacek Bykowski i Robert Gusta. Bilety w cenie 29 zł do nabycia w kasie MOK. Zapraszamy !
07-11-2019

#PIŁSUDSKI

Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim oraz Fundacja „Polska się upomni” zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych na widowisko pod tytułem „#Piłsudski. Niepodległość dostępna od zaraz”. Spektakl powstał na okoliczność 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Składa się ze scen ukazujących różne epizody z życia Marszałka Józefa Piłsudskiego związane z walką Polaków o wolność oraz utworów muzycznych nawiązujących do patriotycznej symboliki. Widowisko odbędzie się 7 listopada 2019 r. w sali widowiskowo – teatralnej MOK (al. 3 Maja 12) o godz. 12.00. Wstęp wolny. Zapisy w Miejskim Ośrodku Kultury lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37 wew. 106 i 107.
Zapraszamy 27 października na kolejne, już całkiem jesienne, Niedzielne Teatralia. Tym razem artyści z Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi zaprezentuje spektakl "Igraszki z Dropsem". Zaczynamy o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży.
XIX FESTIWAL NAUKI, TECHNIKI I SZTUKI W ŁODZI  - zapraszamy młodzież szkolną ( grupy zorganizowane ) do udziału w sesji wyjazdowej zorganizowanej przez  Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego oraz Łódzkie Towarzystwo Naukowe.
Wykłady na temat geografii, geologii, podróży i ciekawych odkryć, prowadzone przez  profesorów oraz adiunktów WNG UŁ,  odbędą się w sali widowiskowej MOK w dniu 22 października 2019 r. w II blokach godzinowych i tematycznych ( szczegóły na plakacie). Wstęp na wszystkie wykłady jest bezpłatny!
Zapisy grup przyjmujemy w Miejskim Ośrodku Kultury – al. 3 Maja 12, pod nr.  tel. 44 732 52 37 lub  elektronicznie ( e-mail: merytoryczny@mok.piotrkow.pl). Ilość miejsc ograniczona!
W dniach 17-20 października odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Uśmiechu. program na plakacie, a bilety na wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu, dostępne na stronie internetowej www.panbilet.pl. Zapraszamy !