Sobota 23 czerwca 2018
Wandy, Zenona

WESOŁYCH ŚWIĄT !
Miło nam poinformować, że organizatorzy Festiwalu "Kolęda Pieśnią Zgody" w Piotrkowie Trybunalskim nawiązali współpracę z biurem Międzynarodowego  Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika, w wyniku czego "Kolęda Pieśnią Zgody " będzie I etapem eliminacji (przesłuchania rejonowe), zgodnie z regulaminem MFKiP w Będzinie, do II etapu Międzynarodowego  Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.
Na trzynastą edycję Piotrkowskich Impresji Tanecznych zapraszamy Państwa już 16 grudnia o godz. 17.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK.Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !
Zapraszamy twórców ludowych, artystów, rzemieślników, a także producentów i sprzedawców artykułów dekoracyjnych oraz żywności do udziału w JARMARKU ŚWIĄTECZNYM, który odbędzie się w Rynku Trybunalskim w dniach 16-17 grudnia 2017 r.
Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia.
Zapraszamy na kaberetowe improwizacje z grupą improwizatorów IMPROGLICERYNA z Miejskeigo Ośrodka Kultury. Świąteczny wieczór pełen śmiechu! Nikt nie wie co się wydarzy :) Przybywajcie 15 grudnia na godz. 20.00 do Galerii MOK. Wstęp na zasadzie pay what you want (płać ile chcesz) !
14-12-2017

BAJKOWE PRESTO

Na piękny,bajkowy koncert w wykonaniu zespołu wokalnego "Presto" z Miejskiego Ośrodka Kultury zapraszamy 14 grudnia o godz. 17.00. Cena biletu - 5 zł !
06-12-2017

ZABAWA Z MIKOŁAJEM

Wyjątkowe  spotkanie z Mikołajem już 6 grudnia ! Zapraszamy zorganizowane grupy przedszkolne i szkolne do zapisów. Impreza odbędzie się 6 grudnia o 9.30. Zapisy w Miejskim Ośrodku Kultury al. 3 Maja 12 lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37 wew. 106 lub 107. Cena biletu - 10 zł od dziecka.
05-12-2017

JARACZ DZIECIOM

Sztuka Jana Wilkowskiego pt. „Miś Tymoteusz Rym- Cim- Ci” TEATRU LALEK „RABCIO”, na którą zapraszamy 5 grudnia grupy zorganizowane, jest częścią trylogii opowiadającej o przygodach sympatycznego Misia, który nie ma się z kim bawić. Gdy wysłany po zakupy Miś poznaje bezdomnego pieska i zaprzyjaźnia się z nim, tata nie zgadza się na takiego towarzysza w domu....Krótko potem mały Miś i jego z tata zostają okradzeni przez Lisa. Poznany niedawno Piesek odbiera lisowi skradzione łupy i zwraca je właścicielom zyskując tym samym akceptację taty Misia…Spektakl porusza problem samotności, przyjaźni i możliwości wspólnego rozwiązywania problemów.
Godziny spektakli: 9.00 i 11.00. cena biletu - 15 zł.
Na kolejny koncert z cyklu "Śpiewam Piotrków" zapraszamy już 30 listopada o godz. 18.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Tym razem przed Państwem zaprezentują się młodzi piotrkowianie Klaudia Leszto i Daniel Wochyń, którzy swoje głosy szkolą na zajęciach emisji głosu w MOK. Wokalistom na gitarze towarzyszyć będzie Nikodem Drożdżowski. Cena biletu - 5 zł. Zapraszamy !
Zapraszamy na wyjątkowy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej ku czci św. Cecylii. Koncert odbędzie się 25 listopada 2017 r. w Kościele Akademickim Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej o godz. 18.00. Wstęp wolny !