Czwartek 21 lutego 2019
Eleonory, Fortunata, Roberta

64. OKR

Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie ogłosił 64. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim tradycyjnie już od lat jest organizatorem eliminacji miejsko-powiatowych (16.03.2019 r. godz. 9.00) i rejonowych (6.04.2019 r. godz. 9.00), które odbędą się w siedzibie naszego Ośrodka,  al. 3 Maja 12.

Konkurs jest imprezą otwartą o charakterze artystyczno-edukacyjnym. Adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych. Prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów : recytatorskim, „wywiedzione ze słowa”, teatrów jednego aktora i poezji śpiewanej.
Regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne na stronie internetowej MOK www.mok.piotrkow.pl.

Załączniki artykułu

Regulamin-OKR (Pobrań: 38)
karta - recytacja (Pobrań: 23)
karta - poezja śpiewana (Pobrań: 20)