Poniedziałek 19 lutego 2018
Arnolda, Konrada, Marcelego

UWAGA !!!!!  ZMIANA TERMINU !!!!
03-07-2017

WAKACJE Z MOK !

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza od 3 lipca 2017r. dzieci i młodzież w wieku 7 -15 lat na bezpłatne warsztaty artystyczne do Ośrodka Edukacji Artystycznej i do świetlic artystycznych.

02-07-2017

"TYM BARDZIEJ"

Olga Lisiecka, Kuba Krasowiak i Wiktor Synowiec to członkowie zespołu "Tym bardziej", którego koncert pt.: "Youkali" odbędzie się w najbliższą niedzielę(2 lipca) w sala widowiskowo - teatralnej MOK o godz. 19.00. Wstęp w systemie pay what you want, czyli płać ile chcesz. Zapraszamy !
Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej w piotrkowskiej odsłonie. Szósty z cyklu "Kamienica..." to muzyczne spotkanie z poezją Agnieszki Osieckiej. Piosenki znane i nietypowe, napisane zarówna dla STS-u jak i później - dla ulubionych aktorów i wokalistów, liryczne i te pełne dynamiki - wszystkie piękne i wszystkie o miłości. Na koncert zapraszamy już 30 czerwca o godz. 21.00 w Rynek Trybunalski !
29-06-2017

KONCERTY NA TRAKCIE

Z okazji obchodów 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego, nad którymi Patronat Honorowy objął I Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr hab. Piotr Gliński, Miejski Ośrodek Kultury przygotował cykl pn.: „Koncerty na trakcie”.  Koncerty promują uznanych artystów wywodzących się z Piotrkowa Trybunalskiego oraz artystów, których twórczość wpisuje się w wielokulturowość naszego miasta. Koncertom towarzyszyć będą spotkania, warsztaty, wystawy i spektakle. Serdecznie zapraszamy !
Współorganizatorem koncertów jest Muzeum Historii Polski. Projekt sfinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Gwiazdą finału tegorocznego VII Piotrkowskiego Festiwalu Wokalnego "Najpiękniejsze są polskie piosenki" będzie Anita Lipnicka. Koncert wokalistki pochodzącej z Piotrkowa Trybunalskiego odbędzie się 17 czerwca o godz. 19.00 w MOK. Wejściówki na koncert do odebranie w MOK, al. 3 Maja 12, od 5 czerwca. Zapraszamy na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie !
16-06-2017

KONKURS PLASTYCZNY

W marcu bieżącego roku Miejski Ośrodek Kultury ogłosił ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pn. : „Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego…lub swojego miasta”. Do pracowni plastycznej napływają cały czas prace (zdjęcia), na które czekamy do końca czerwca. Wernisaż wystawy pokonkursowej z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się 15 września o godz. 15.00.
Zespoły teatralne działające w Miejskim Ośrodku Kultury, w ramach obchodów 800 – lecia Piotrkowa Trybunalskiego, od kilku miesięcy pracują nad przygotowaniem „Widowiska plenerowego na cztery lalki i tłum piotrkowian”, którego premiera odbędzie się w Rynku Trybunalskim 10 września.
14-06-2017

SPEKTAKL TANECZNY

Zapraszamy na premierę spektaklu tanecznego pt.: „Siła przetrwania”, która odbędzie się 22 czerwca o godz. 19.00.
14-06-2017

TWÓRCZE CZYTANIE

Tym razem Amatorski Teatr Dorosłych zaprasza dzieci wraz z opiekunami do Restauracji KAMIENICA na wspólne czytanie utworu dla dzieci pt.: "Malutka czarownica" autorstwa Otfrieda Preusslera. Zaczynamy 14.06 o godz. 18.00. Wstęp wolny !