Czwartek 16 sierpnia 2018
Rocha, Stefana, Joachima

14-12-2017

BAJKOWE PRESTO

Na piękny,bajkowy koncert w wykonaniu zespołu wokalnego "Presto" z Miejskiego Ośrodka Kultury zapraszamy 14 grudnia o godz. 17.00. Cena biletu - 5 zł !
06-12-2017

ZABAWA Z MIKOŁAJEM

Wyjątkowe  spotkanie z Mikołajem już 6 grudnia ! Zapraszamy zorganizowane grupy przedszkolne i szkolne do zapisów. Impreza odbędzie się 6 grudnia o 9.30. Zapisy w Miejskim Ośrodku Kultury al. 3 Maja 12 lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37 wew. 106 lub 107. Cena biletu - 10 zł od dziecka.
05-12-2017

JARACZ DZIECIOM

Sztuka Jana Wilkowskiego pt. „Miś Tymoteusz Rym- Cim- Ci” TEATRU LALEK „RABCIO”, na którą zapraszamy 5 grudnia grupy zorganizowane, jest częścią trylogii opowiadającej o przygodach sympatycznego Misia, który nie ma się z kim bawić. Gdy wysłany po zakupy Miś poznaje bezdomnego pieska i zaprzyjaźnia się z nim, tata nie zgadza się na takiego towarzysza w domu....Krótko potem mały Miś i jego z tata zostają okradzeni przez Lisa. Poznany niedawno Piesek odbiera lisowi skradzione łupy i zwraca je właścicielom zyskując tym samym akceptację taty Misia…Spektakl porusza problem samotności, przyjaźni i możliwości wspólnego rozwiązywania problemów.
Godziny spektakli: 9.00 i 11.00. cena biletu - 15 zł.
Na kolejny koncert z cyklu "Śpiewam Piotrków" zapraszamy już 30 listopada o godz. 18.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Tym razem przed Państwem zaprezentują się młodzi piotrkowianie Klaudia Leszto i Daniel Wochyń, którzy swoje głosy szkolą na zajęciach emisji głosu w MOK. Wokalistom na gitarze towarzyszyć będzie Nikodem Drożdżowski. Cena biletu - 5 zł. Zapraszamy !
Zapraszamy na wyjątkowy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej ku czci św. Cecylii. Koncert odbędzie się 25 listopada 2017 r. w Kościele Akademickim Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej o godz. 18.00. Wstęp wolny !
23-11-2017

POEZJA ZE SMAKIEM

Kiedy poezja smakuje najlepiej? Dowiemy się tego podczas spotkań artystycznych w ramach nowego cyklu „Poezja ze smakiem", adresowanego do najmłodszych czytelników wierszy. Będziemy zachęcać rodziców  i dzieci do czytania poezji dziecięcej, odkrywać jej urodę i smak, nie tylko poprzez jej czytanie , ale także poprzez zabawne inscenizacje teatralne. Tym razem wystąpią dzieci ze Stowarzyszenia "Busola dla Artystycznie Uzdolnionych Dzieci"w etiudzie „Przepis na poezję" inspirowanej twórczością Natalii Usenko.
Smaku wydarzeniu doda także słodki poczęstunek przygotowany przez Kawiarnię „Teatralną" działająca w MOK.
Zapraszamy  dzieci wraz z rodzicami na  spotkanie 23  listopada o godzinie 17.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny!!!
Zachęcamy wszystkie dzieci do spędzenia Mikołajek w Miejskim Ośrodku Kultury. Przygotowaliśmy dla najmłodszych  „Show z Mikołajem”, na który  zapraszamy 6 grudnia o godz. 17.30. W programie imprezy  gry, zabawy, konkursy z nagrodami oraz wiele miłych niespodzianek. Bilety już w sprzedaży. Zapraszamy!
Zapraszamy dzieci i młodzież 12 grudnia na warsztaty plastyczne pn.: "Tradycyjne ozdoby choinkowe".
Dzieci i młodzież pracować będą pod kierunkiem artystów z opoczyńskiego oddziału Stowarzyszenia Twórców Ludowych, a prelekcję na temat zwyczajów i obrzędów świątecznych wygłosi etnograf Stanisława Dłużewska - Pawlik z Opoczna.
Zapisy dla grup zorganizowanych pod numerem telefonu: (44) 732 52 37, wew. 106 lub 107
Cena biletu - 10 zł.
XVII FESTIWALU NAUKI, TECHNIKI I SZTUKI W ŁODZI  - zapraszamy młodzież szkolną ( grupy zorganizowane ) do udziału w sesji wyjazdowej zorganizowanej przez  Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego oraz Łódzkie Towarzystwo Naukowe.
Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub... oglądając spektakl pt.: "Alibaba i czterech rozbójników" w wykonaniu Teatru Małe Mi z Wrocławia. Spektakl w ramach cyklu "Niedzielne teatralia" w Miejskim Ośrodku Kultury już 12 listopada o godzinie 17.00.Bilety w cenie 10 zł jużw sprzedaży. Zapraszamy !