Sobota 23 marca 2019
Pelagii, Oktawiana, Feliksa

13-06-2018

WAKACJE Z MOK !

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza od  2 lipca 2018 r. dzieci i młodzież w wieku 7 -15 lat na bezpłatne warsztaty artystyczne do Ośrodka Edukacji Artystycznej i do świetlic artystycznych. Warsztaty odbywać się będą od poniedziałku do piątku. Na uczestników czeka wiele atrakcji takich, jak: zawodowe spektakle teatralne, projekcje filmowe, wycieczki, gry, zabawy, konkursy. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.
Szczegółowe informacje na plakacie !
08-06-2018

FESTIWAL WOKALNY

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w VIII Piotrkowskim Festiwalu  Wokalnym „Najpiękniejsze są polskie piosenki”. 8 czerwca odbędą się eliminacje dla wszystkich kategorii wiekowych,9 czerwca zaś wielki finał, którego gwiazdą będzie Wojtek Baranowski wraz z zespołem. Zapraszamy !
"Skazani na show" to koncert, który spotkał się z ogromnym zaintersowaniem publiczności. Dlatego też dla tych wszystkich, którym nie udało się wcześniej kupić biletów, zaprezentujemy koncert raz jeszcze 6 czerwca o godz. 18.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Bilety w cenei 10 zł już dostępne. Zapraszamy !
W ostatnich tygodniach zespoły teatralne z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim wzięły udział Z SUKCESAMI w kilku ważnych festiwalach i przeglądach teatralnych w Polsce.
01-06-2018

ZŁOTY PIOTREK

Zapraszamy wszystkich entuzjastów tańca na to barwne widowisko taneczne już 10 czerwca o godz. 11.00 do hali sportowej ZSP Nr 4 przy ul. Sienkiewicza 12. Wstęp wolny. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 46 zespołów tanecznych, które zaprezentują ponad 50 układów choreograficznych w 8 kategoriach tanecznych i wiekowych. Piotrków Trybunalski będzie gościł grupy taneczne m.in.  z Chełma, Grodziska Mazowieckiego, Radomska, Kutna, Kielc, Łodzi, Skierniewic, Częstochowy, Bełchatowa, Morawicy i Warszawy. Jak co roku nie zabraknie także reprezentantów z Piotrkowa Trybunalskiego: Aerobik, Mały Aerobik, Perła, Perełka, Candy Fusion, zespół rytmiczno – taneczny oraz grupy „Movimiento”. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pan Krzysztof Chojniak. Organizatorami Panoramy zaś są Klub Kultury Jaskółczyn PSM, Miejski Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.
Program imprezy znajduje się poniżej.

29-05-2018

POEZJA ZE SMAKIEM

Kolejne spotkanie z "Poezją ze smakiem", ostatnie w tym sezonie artystycznym, już 29 maja o godz. 18.00 w Galerii MOK. Tym razem zaprezentuje się państwu zespół "Etiuda" z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim w wierszach Jana Brzechwy i Franka Kulki. Wstęp wolny !
Utwór "DYM" pokochaliśmy wszyscy. Za chwilę urzeknie Państwa jeszcze "cieplutki" " HEY" . Te i inne piosenki piotrkowianina Wojtka Baranowskiego, który szturmem zdobywa listy przebojów RMF FM i Radia Zet będzie mieli Państwo okazję posłuchać podczas koncertu artysty w Miejskim Ośrodku Kultury.
Koncert odbędzie się 9 czerwca (sobota) o godz. 19.00 - na zakończenie finałowych prezentacji VIII Piotrkowskiego Festiwalu Wokalnego "Najpiękniejsze są Polskie piosenki". Cena biletu promocyjna - 20 zł. Bilety już w sprzedaży. Zapraszamy!
Dwa dni kolorowej  zabawy z gośćmi z miast partnerskich – ukraińska muzyka, bałkańskie rytmy i rosyjskie pieśni, a to wszystko okraszone… francuskim jazzem. Już w najbliższą sobotę ( 26 maja ) o godz. 16.00 w Amfiteatrze Miejskim rozpocznie się V Festiwal Miast Partnerskich. W programie znajdą się również: pokazy taneczne zespołów z Białorusi, Niemiec czy Izraela oraz koncert chóru sakralnego z Węgier. Serdecznie zapraszamy!
„Śpiewam Piotrków” to cykl koncertów młodych piotrkowskich artystów amatorów, na który zapraszaliśmy do Miejskiego Ośrodka Kultury od jesieni ubiegłego roku. Koncert 24 maja będzie koncertem, podczas którego spotkają się na jednej scenie wszyscy wykonawcy. Zapraszamy o godz.18.00, wstęp tylko 5 zł.
22-05-2018

TRZY RAZY TEATR

„Trzy razy teatr ” to spotkanie z teatrem amatorskim, na które zapraszamy w imieniu: Teatru Studenckiego „Wyjście Ewakuacyjne” i Teatru „Busola” z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Teatru „Bat-PKP” z Bełchatowa. Zapraszamy w najbliższy wtorek – 22 maja o godz. 18.00. Wstęp wolny!