Piątek 20 września 2019
Filipiny, Eustachego, Euzebii

Walentynki to szczególny dzień w roku. Jedni twierdzą, że jest przereklamowany, inni świętują pełną parą. Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami, więc warto zaplanować go już dziś. Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury na walentynkowy koncert w wykonaniu zespołu MAYEVSKA. Rozpoczynamy 14 lutego o godz. 19.00. Bilety w cenie 5 zł w sprzedaży od 4 lutego ! 
07-02-2019

FERIE W MOK

Zapraszamy od 11 lutego 2019 r. dzieci w wieku od 7 do 15 lat do spędzenia ferii zimowych z  Miejskim Ośrodkiem Kultury. Wiele atrakcji dla wszystkich dzieci, m.in. teatrzyki w sali widowiskowo - teatralnej. Szczegóły na plakatach ! 
Już 7 lutego 2019 r. zapraszamy na "Półmetek sezonu artystycznego 2018/2019" w wykonaniu amatorskich zespołów z Miejskiego Ośrodka Kultury.
W programie:
- godz. 17.00 - Miejska Orkiestra Dęta, prezentacja grup tanecznych, studio emisji głosu oraz mała emisja głosu,
- godz. 18.30 - prezentacja grup teatralnych, zespół wokalny "Presto", studio emisji głosu oraz grupa wokalna "Przygody p.l.".
W przerwie między koncertami otwarta zostanie wystawa plastyczna uczestników zajęć plastycznych w MOK.
Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert poświęcony pamięci Piotra Kudyby, muzyka, kompozytora, założyciela wielu zespołów. Będziecie mogli Państwo usłyszeć piosenki do tekstów m.in. Marii Konopnickiej, Bolesława Leśmiana czy też Czesława Janczarskiego, w wykonaniu przyjaciół artysty: Danuty Dobrowolskiej, Bożeny Główki, Grażyny Domaradzkiej, Beaty Królikiewicz, Jarosława Królikiewcza, Pawła Małolepszego oraz Beaty Wyrwas - Meckier. Akompaniować im będą: Małgorzata Kocięba, Paweł Gajda, Paweł Mikołajczyk, Wojciech Ciurkiewicz oraz Paweł Małolepszy. Serdecznie zapraszamy na koncert, tych, którzy znali Piotra, aby im przypomnieć, a tych, którzy go nie znali, aby im zaprezentować drobny ułamek jego wspaniałej twórczości. Koncert odbędzie się 1 lutego o godz. 19.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Bezpłatne wejściówki do odebrania w MOK.
Zapraszamy Państwa na kolejny koncert charytatywny z cyklu "Wschód - Zachód" na rzecz Polaków z Białorusi. Koncert odbędzie się 27 stycznia o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. W programie m.in. kolędowanie z uczestnikami zajęć emisji głosu MOK pod kierunkiem Justyny Jędrusik, "Wytańczone historie" w wykonaniu zespołów z Klubu Kultury "Jaskółczyn" Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz charytatywna aukcja przedmiotów. Wstęp na koncert na zasadzie: płać, ile chcesz. Mamy nadzieję, że zechcą państwo wesprzeć ten szczytny cel i spędzić to niedzielne popołudnie z nami. Zapraszamy ! 
24-01-2019

ŚPIEWAM PIOTRKÓW

Przed nami kolejna odsłona cyklu p.n. „Śpiewam Piotrków”. Gwiazdą wieczoru będzie Justyna Tomecka oraz zaproszeni przez nią goście. Przy fortepianie młodym artystom towarzyszyć będzie Piotr Grzelak.Zapraszamy już 24 stycznia o godz. 18.00 do Galerii MOK. Bilety już w sprzedaży, cena tylko 5 zł. 
Zimową, styczniową porą, zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na kolejny teatrzyk w ramach cyklu "Niedzielne teatralia". Już 20 stycznia o godz. 17.00 na scenie MOK będzie można obejrzeć "Baśń o szopce". Cena biletu jak zawsze 10 zł ! 
Przed nami bardzo smaczna impreza ! Kawiarnia Teatralna znów będzie otwarta dla Państwa, a poprowadzi ją Cukiernia "Ale ciacho" ! Zapraszamy na uroczyste otwarcie Kawiarni, które odbędzie się 17 stycznia o godz. 18.30. Otwarciu towarzyszyć będzie "Wieczorek artystyczny" w wykonaniu uczestników zajęć emisji głosu z MOK pod kierunkiem Justyny Jędrusik. Zaśpiewają: Justyna Tomecka, Oliwia Łubowska, Majka Bakalarz i Daniel Wochyń. Nie zabraknie także słodkich niespodzianek od Cukierni "Ale Ciacho". Zapraszamy ! 
10-01-2019

EDUKACJA BAJECZNA

Zapraszamy grupy zorganizowane do zapisów na spektakle teatralne z cyklu "Edukacja bajeczna" !

Grudzień i styczeń to czas spotkań, wytchnienia i bliskości, dlatego właśnie zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnego kolędowania razem z zespołem "Presto" i uczestnikami zajęć małej emisji głosu z Miejskiego Ośrodka Kultury. Wspólne śpiewanie kolęd odbędzie się 5 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Spędźmy to sobotnie popołudnie razem. Cena biletu - 5 zł.