Poniedziałek 19 listopada 2018
Seweryny, Maksyma, Salomei

08-03-2018

DZIEŃ KOBIET

Zapraszamy na koncert "Kobiety portrety" już 8 marca - w Dzień Kobiet - o godz. 18.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !

MAYEVSKA to nowy zespół na piotrkowskiej scenie muzycznej. I właśnie na premierowy koncert tego zespołu zapraszamy Państwa 25 lutego 2018 r. o godzinie 18.00 do sali widowiskowo - teatralnej MOK. Na scenie zaprezentują się: Marysia Majewska - wokal, skrzypce, Seweryn Cebula - gitara, Jakub Krasowiak - gitara basowa, Marcin Święconek - perkusja. Opieką artystyczną zespołu zajmuje się Waldemar Ossowski. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !
24-02-2018

"BOŻE MÓJ"

„Co by się stało, gdyby o terapię poprosił psychologa zmagający się z depresją Bóg?”(www.dziennik.pl). Odpowiedź poznamy w podczas spektaklu Teatru im. Stefana Jaracza pt. ”Boże mój”, na który zapraszamy w sobotę 24 lutego 2018 r. o gdoz.18.00. W sztuce występują  znakomici i aktorzy: Bronisław Wrocławski, Milena Lisiecka i Wiktor Piechowski. Bilety w cenie 35 zł już w sprzedaży.

22-02-2018

ŚPIEWAM PIOTRKÓW

Kolejne spotkanie z cyklu "Śpiewam Piotrków" to tym razem muzyczna w podróż w wykonaniu Justyny Piesik - Kendry. Wokalistce na fortepianie towarzyszyć będzie Piotr Grzelak. Na to wyjątkowe spotkanie z muzyką zapraszamy Państwa 22 lutego o godzinie 18.00 do Galerii MOK. Bilety w cenie 5 zł już w sprzedaży !
21-02-2018

EDUKACJA BAJECZNA

Zapraszamy 21 lutego o godzinie 9.00 i 10.30 na spektakl dla dzieci "Koziołek Matołek i jego przygody". Spektakl odbędzie się w ramach edukacji bajecznej „CZYTAM PIERWSZA KLASA”. Zapraszamy szkolne i przedszkolne grupy zorganizowane. Cena biletu 10 zł. Zapisy w MOK al. 3 Maja 12 lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37, wew. 106 lub 107.
Na kolejny spektakl z cyklu "Niedzielne teatralia" zapraszamy 18 lutego, tradycyjnie o godz. 17.00. Tym razem najmłodsi będą mogli obejrzeć zimową bajkę pt.: "Fabryka śniegu". Cena biletu - 10 zł.
14-02-2018

WALENTYNKI

Z okazji Święta Zakochanych zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert w wykonaniu uczestników Warsztatów Piosenki Aktorskiej pracujących w Miejskim Ośrodku Kultury. Koncert odbędzie się 14 lutego o godz. 19.00 w MOK. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !

29-01-2018

FERIE ZIMOWE W MOK

Zapraszamy od 29 stycznia 2018 r. do spędzenia ferii zimowych z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.
Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 44 733 91 30.
25-01-2018

POEZJA ZE SMAKIEM

Kiedy poezja smakuje najlepiej? Dowiemy się tego podczas spotkań artystycznych w ramach nowego cyklu „Poezja ze smakiem", adresowanego do najmłodszych czytelników wierszy. Będziemy zachęcać rodziców  i dzieci do czytania poezji dziecięcej, odkrywać jej urodę i smak, nie tylko poprzez jej czytanie , ale także poprzez zabawne inscenizacje teatralne. Tym razem wystąpią dzieci z grupy wokalna "Presto" z Miejskiego Ośrodka Kultury.
Smaku wydarzeniu doda także słodki poczęstunek przygotowany przez Kawiarnię „Teatralną" działającą w MOK.
Zapraszamy  dzieci wraz z rodzicami na  spotkanie 25 stycznia o godzinie 17.00 do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny!!!
Już 23 stycznia 2018 r. zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury na koncert amatorskich zespołów MOK.
W programie:
- godz. 17.00 - Amatorski Teatr Dorosłych, prezentacja grup tanecznych, Miejska Orkiestra Dęta,
- godz. 18.30 - prezentacja grup teatralnych, zespół wokalny "Presto", studio emisji głosu oraz grupa wokalna "Przygody p.l.".
W przerwie między koncertami otwarta zostanie wystawa plastyczna uczestników zajęć plastycznych w MOK.