Środa 17 stycznia 2018
Antoniego, Rościsława, Jana

EDUKACJA BAJECZNA

Drugie półroczne cyklu spektakli dla dzieci pn. "Edukacja bajeczna" rozpoczynamy już 15 stycznia. Zapraszamy na bajkę pt. "Szydełkowa szopka babci Klary" w wykonaniu Teatru "Małe Mi". Cena biletu - 10 zł !
Przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i... duuużo Aniołów. Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od ponad 2 tysięcy lat. Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, ze wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek wprowadza młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy.

Godziny spektakli: 9.00 i 10.30. Zapisy w MOK lub pod numerem telefonu (44) 732 52 37 wew. 106 lub 107