Niedziela 28 lutego 2021
Antonii, Antoniego, Chwaliboga

FESTIWAL TEATRALNY

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w II edycji wojewódzkiej Piotrkowskiego Festiwalu Teatralnego. Impreza skierowana jest do amatorskich teatrów dziecięcych i młodzieżowych działających w szkołach podstawowych i szkołach ponadpodstawowych oraz w placówkach kultury, oświatowo - wychowawczych i stowarzyszeniach na terenie województwa łódzkiego. Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia. Zgłaszajcie się i przybywajcie do Piotrkowa Trybunalskiego ! Wspólnie stwórzmy teatralne wydarzenie, które będzie zarówno dla Was jak i dla nas inspiracją oraz szansą na wymianę doświadczeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 2 kwietnia. Szczegóły w regulaminie i pod nr telefonu 44 732 52 37 wew. 106 i 107.
Poniżej do pobrania: regulamin, karta zgłoszenia oraz klauzula informacyjna RODO.