Sobota 19 paździenika 2019
Ziemowita, Jana, Pawla

FESTYN NA DZIEDZIŃCU MOK

Zapraszamy serdecznie 8 sierpnia 2019 roku na Rodzinny Festyn Plenerowy, który rozpocznie się o godzinie 15.00 na Dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim (al. 3 Maja 12). Jak co tydzień, na dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji. Oprócz konkursów, gier i zabaw, nie zabraknie artystycznego malowania twarzy oraz konkursu plastycznego. Na festyn zapraszają serdecznie: Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - Krzysztof Chojniak, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejska Komenda Policji, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, Straż Miejska w Piotrkowie Trybunalskim.
Ponadto chcielibyśmy poinformować, że podczas festynu będą robione zdjęcia, które opublikujemy na stronach internetowych MOK, UM, facebook-u MOK oraz piotrkowskich portalach internetowych.