Piątek 20 września 2019
Filipiny, Eustachego, Euzebii

FESTYN RODZINNY

Zapraszamy serdecznie 29 sierpnia 2019 roku na ostatni w te wakacje Rodzinny Festyn Plenerowy, który rozpocznie się o godzinie 15.00 w Parku im. św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim. Jak w każdy wakacyjny czwartek, na dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji. Oprócz konkursów, gier i zabaw na "dmuchańcach", nie zabraknie artystycznego malowania twarzy oraz konkursu plastycznego. Na festyn serdecznie zapraszają: Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - Krzysztof Chojniak, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika, Muzeum, Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "HARC" oraz Miejska Komenda Policji, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, Straż Miejska w Piotrkowie Trybunalskim.
Ponadto chcielibyśmy poinformować, że podczas festynu będą robione zdjęcia, które opublikujemy na stronach internetowych MOK, UM, facebook-u MOK oraz piotrkowskich portalach internetowych.