Sobota 23 czerwca 2018
Wandy, Zenona

ICH CZWORO

Dla tych którzy jeszcze nie widzieli (koniecznie!) lub chcieliby zobaczyć raz jeszcze (warto!) zapraszamy na  spektakl „Ich czworo” w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej. Spektakl zaprezentujemy w ramach sceny regionalnej Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi . „Ich czworo” to pełna komicznych sytuacji sztuka o typowym trójkącie miłosnym i  ich walce o szczęście. Akcję osadzono w magicznej aurze Wigilii i Sylwestra, w bajkowej scenerii i świątecznym klimacie. Trudny i bolesny temat podany jest w lekkiej i dowcipnej formie. Znakomicie wpisujący się w dzisiejszą rzeczywistość tekst i nowa odsłona ponadczasowego tematu skłaniają zarówno do refleksji, jak i do śmiechu.
Zapraszamy  w niedzielę, 11 marca 2018 r. o godz. 18.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 35 zł – już w sprzedaży.
Reżyseria - Małgorzata BOGAJEWSKA, Scenografia i kostiumy - Anna CHADAJ
Muzyka - Bartłomiej WOŹNIAK
Obsada:
Michał Staszczak
Gabriela Muskała
Maja Pankiewicz (PWSFTviT)
Sambor Czarnota
Katarzyna Cynke
Izabela Noszczyk
Lech Gutowski/ Szymon Jakubas - skrzypce
Leszek Kołodziejski/ Zbigniew Ignaczewski - akordeon
Marcin Wojsznarowicz/ Sławomir Ostrowski – tuba

Czas trwania spektaklu: 120 minut (bez przerwy)
Spektakl dla widzów dorosłych!