Narodowy Spis powszechny

mok.piotrkow.pl

Wtorek 21 września 2021
Aleksandra, Bożydary, Darii

Aktualności

Koncert "Na dzień dobry... Krajewski"

Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert rozpoczynający sezon artystyczny 2021/2022.
Koncert „Na dzień dobry…” to muzyczna podróż, pełna lirycznych, melodyjnych piosenek Seweryna Krajewskiego, do tekstów takich wybitnych autorów jak Agnieszka Osiecka, Jonasz Kofta, czy Jacek Cygan… podróż opowiadająca o miłości, nadziei, ale i przemijaniu. To tematy ponadczasowe, jak i wszystkie piosenki w koncercie, które stanowią zwartą, jednolitą całość za sprawą wyjątkowych jazzujących aranżacji, które stworzył kierownik muzyczny projektu Waldemar Ossowski.
Jak wiadomo, każda ciekawa podróż wymaga dobrych przewodników, muzycznych, śpiewających czarodziei, w których wcielą się młodzi, zdolni piotrkowscy wokaliści: Maria Majewska, Patrycja Sikora, Julia Kafar i Dominik Mironiuk z towarzyszeniem muzyków:  Justyna Piesik-Kendra- flet,  Julia Tymanowska –perkusja, Paweł Mikołajczyk – instrumenty klawiszowe, Paweł Kwiatkowski – gitara basowa   

Jeśli chcecie stać się częścią tego wyjątkowego koncertu i dać się ponieść czarowi pięknych, melodyjnych i mądrych piosenek Seweryna Krajewskiego zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb 02.09.2021 o godz. 19.00.

Koncert jest produkcją Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
Bilety w cenie 15 zł od osoby do nabycia w kasie MOK (Al. 3 Maja 12, 97-300 Piotrków Trybunalski) w godzinach:
- poniedziałek, wtorek, środa - 8:00-16:00,
- czwartek i piątek - 8:00-18:00.

W repertuarze znajdzie się również wyjątkowa aranżacja utworu "Wielka miłość" 
powrót