Poniedziałek 22 kwietnia 2019
Kai, Leonii, Sotera

PIOSENKI DLA NASZYCH ŻOŁNIERZY

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
zdjęcie
Piosenki dla naszych Żołnierzy to koncert
w wykonaniu artystów o jazzowych korzeniach muzycznych. Usłyszą państwo znane utwory  w nowoczesnych aranżacjach od jazzu i muzyki rozrywkowej przez brzmienia elektroniczne. Artyści zaprezentują też utwory mniej znane, które swoją wrażliwością muzyczną oraz tekstową przybliżą nas do sytuacji w jakiej znaleźli się żołnierze oraz osoby dotknięte wojną.
Nie zabraknie też nutki dystansu i poczucia humoru. Publiczność może się spodziewać niespodzianek w formie występu zaproszonych gości oraz wspólnego muzykowania. Bilety w cenie 10 złotych w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w sprzedaży już od 5.11(poniedziałek) od godz. 12.00
Serdecznie zapraszamy!

Wystąpią:

Justyna Jędrusik - charyzmatyczna wokalistka o głębokim, pełnym ciepła i siły głosie.
Jest absolwentką wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka
Chopina w Nowym Sączu.
W 2015 roku postanowiła zaryzykować i przeżyć niezwykłą przygodę. Poleciała do Nowego Yorku, żeby rozwijać swoje umiejętności i zaczerpnąć inspiracji z kolebki jazzu, musicali i muzyki rozrywkowej.
Szkoliła swój wokal pod kierunkiem Beaty Bednarz oraz trenerów wokalnych takich jak Paulina Kujawska, Mike Goodrich, John Henny, Dean Kaelin oraz Norma Gordon. Uczestniczyłam w warsztatach z takimi osobami jak Hanna Banaszak, Bob Stoloff, Kurt Elling, Atma Anur.

W swoim dorobku artystycznym ma 11 koncertów z zespołem The Haveners na terenie Manhattanu, Brooklynu, Bronxu, New Jersey w tym w znanym Shrine w Harlemie. Repertuar zespołu obejmował głównie gatunki Funky oraz R&B z elementami jazzu. W 2015 roku została przyjęta na wokalistykę jazzową do City College of New York nie rozpoczęła jednak studiów ze względu na różnice programowe.

Zwycięzca Międzynarodowego festiwalu Glory.

Jest nauczycielem emisji głosu w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Pomysłodawczyni i reżyser musicalu Skazani na Show, który powstał z myślą o przedstawieniu umiejętności i pasji do muzyki swoich podopiecznych.


Arek Grygo - pochodzący z Białegostoku klawiszowiec, producent, student Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie elektronicznych instrumentów klawiszowych. Jest członkiem m.in. H2J Trio, Kuba Kotowicz Quartet, prowadzi również autorskie projekty. Miał okazję współpracować z m.in. z Yarosh Organ Trio, Piotrem Schmidtem, Krzysztofem Gradziukiem, Filipem Mozulem, czy Pawłem Tomaszewskim. Udziela się również w wielu innych gatunkach muzycznych.

Kostya Ivchuk - gitarzysta urodzony w Moskwie, większość życia spędził na Ukrainie. Studiował w Kijowie na Uniwersytecie Sztuki. Zwycięzca Grad Prix Odessa Jazz Contest oraz Jazz nad morzem. Zwycięzca pierwszego miejsca na konkursie jazzowym w Mołdawii. Obecnie jest studentem 5 roku Akademi Muzycznej w Katowicach. Założyciel zespołu
← powrót