Środa 24 paździenika 2018
Rafala, Marcina, Antoniego

NIEDZIELNE TEATRALIA

Na kolejny spektakl z cyklu "Niedzielne teatralia" zapraszamy 18 lutego, tradycyjnie o godz. 17.00. Tym razem najmłodsi będą mogli obejrzeć zimową bajkę pt.: "Fabryka śniegu". Cena biletu - 10 zł.
Hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami, codziennie wrze praca. Obłoczek i Sopelka codziennie odbierają z Ziemi zamówienia na śnieg. Niestety pewnego dnia, z samego rana, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii. Nikt nie potrafi jej naprawić, nawet inżynier Złota Łapka. Dzielni pracownicy Fabryki muszą jak najszybciej poradzić sobie z tą kryzysową sytuacją. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas? Co z tym wspólnego ma przebiegły i wściekły do czerwoności Karol Yfer oraz czy dzieci będą w stanie pomóc bohaterom w ich kłopotach?

Czas trwania: ok. 50 minut
Scenariusz i reżyseria: Anna Bączek-Lieber