Sobota 23 marca 2019
Pelagii, Oktawiana, Feliksa

NIEDZIELNE TEATRALIA

Teatr "Scena 96" oraz Miejski Ośrodek Kultury pragną zaprosić wszystkie dzieci w magiczną podróż z dzielnym Szewczykiem, Królem i Królewną. Na spektakl "Cmok - Smok" zapraszamy w niedzielę 24 marca o godzinie 17.00. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży.
Spektakl ten, to autorska wersja popularnej bajki o wawelskim smoku, przystosowana do percepcji najmłodszego widza. Jest tu Król i Królewna i dzielny Szewczyk i kolorowy, radosny świat. Świeci słońce, ptaki ćwierkają, kumkają żaby i pasą się owce, kozy i krowy. Jest pięknie! Pojawia się jednak smok i niesie ze sobą smutek, brzydotę i złe emocje. Trzeba więc walczyć o piękny kolorowy świat, o proste, oczywiste wartości, bo lepiej jest gdy świeci słońce i mamy powody do radości!
Źródło: www.ewewejsciowki.pl