Sobota 04 lipca 2020
Odona, Malwiny, Elzbiety

NIEDZIELNE TEATRALIA

Zapraszamy 26 stycznia na kolejne Niedzielne Teatralia. Tym razem artyści z Wędrownego Teatru Lalek "Małe Mi" zaprezentuje spektakl "Szydełkowa szopka babci Klary". Zaczynamy o godz. 17.00 w sali widowiskowo - teatralnej. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży.
Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, ze wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek – wprowadza młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy.
Przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i… duuużo Aniołów. Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od ponad 2 tysięcy lat.