Poniedziałek 19 lutego 2018
Arnolda, Konrada, Marcelego

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie ogłosił 63. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim tradycyjnie już od lat jest organizatorem eliminacji miejsko-powiatowych (17.03.2018 r. godz. 9.00) i rejonowych (8.04.2018 r. godz. 9.00), które odbędą się w siedzibie naszego Ośrodka,  al. 3 Maja 12.

Konkurs jest imprezą otwartą o charakterze artystyczno-edukacyjnym. Adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych. Prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów : recytatorskim, „wywiedzione ze słowa”, teatrów jednego aktora i poezji śpiewanej.
Regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne na stronie internetowej MOK www.mok.piotrkow.pl w zakładce PRZEGLĄDY, KONKURSY, FESTIWALE.