Sobota 04 lipca 2020
Odona, Malwiny, Elzbiety

UWAGA ! KOMUNIKAT !

W związku z decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu epidemii informujemy, iż Miejski Ośrodek Kultury (al. 3 Maja 12) oraz Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK (ul. Słowackiego 13) będą nieczynne DO ODWOŁANIA. Nie odbędą się imprezy, spektakle i koncerty oraz odwołane zostaną wszystkie zajęcia. O postępie sprawy i zmianie terminów wydarzeń kulturalnych będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej stronie internetowej www.mok.piotrkow.pl oraz na Facebooku.
Chcielibyśmy poinformować także, że wszystkie dokonane przez Państwa opłaty za zajęcia prowadzone przez Miejski Ośrodek Kultury, zostaną przeniesione na czas, kiedy nasza instytucja wznowi działalność i kiedy znów będzie możliwe korzystanie z naszych zajęć.