Sobota 04 lipca 2020
Odona, Malwiny, Elzbiety

WAKACJE 2019

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
zdjęcie
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza od 1 lipca 2019r. (od poniedziałku do piątku) dzieci i młodzież w wieku 7 -15 lat na bezpłatne warsztaty artystyczne do Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK (ul. Słowackiego 13) i do świetlic artystycznych. Na uczestników świetlic artystycznych, oprócz warsztatów artystycznych, czeka wiele innych atrakcji takich, jak: zawodowe spektakle teatralne, projekcje filmowe, wycieczki, gry, zabawy, konkursy. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje: OEA MOK, ul.Słowackiego 13 w Piotrkowie Trybunalskim lub pod nr telefonu 44 733 91 30.
Zapisy do świetlic artystycznych: "Uśmiech" i "Przygoda" przyjmuje w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury - Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna "Bartek" .
Ponadto chcielibyśmy poinformować, że podczas wydarzeń związanych z akcją "Wyciągamy dzieci z bramy-baw się latem", będą robione zdjęcia, które opublikujemy na stronach internetowych MOK, UM, facebook-u MOK oraz piotrkowskich portalach internetowych.
← powrót