Sobota 17 sierpnia 2019
Zanny, Mirona, Jacka

WAKACJE KONTRA PIERWSZA KLASA

Zapraszamy wszystkich pierwszoklasistów na uroczysty koncert  do Amfiteatru Miejskiego !
Pierwszy dzień w szkole to dla wszystkich dzieci bardzo ważne wydarzenie w życiu. Chcielibyśmy jednak, aby kojarzył się on nie tylko z rozpoczęciem nauki, ale także z zabawą i miłymi doznaniami artystycznymi. Dlatego zapraszamy wszystkich pierwszoklasistów oraz ich rodziców i wychowawców na uroczysty koncert pt.: "Wakacje kontra pierwsza klasa", który odbędzie się 2 września 2019 roku o godz. 14:00 w Amfiteatrze Miejskim. W programie: występy dzieci – uczestników wakacyjnych warsztatów „100 pomysłów na wakacje – poważnie i niepoważnie ze sztuką”, oraz ślubowanie wstępne pierwszoklasistów. Serdecznie zapraszamy !