Czwartek 16 sierpnia 2018
Rocha, Stefana, Joachima

WALENTYNKI

Z okazji Święta Zakochanych zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert w wykonaniu uczestników Warsztatów Piosenki Aktorskiej pracujących w Miejskim Ośrodku Kultury. Koncert odbędzie się 14 lutego o godz. 19.00 w MOK. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży !

Koncert „Kiedy gwiazdy szaleją nad głową”, to muzyczny zapis emocji, towarzyszących zakochanym. Miłość młodzieńcza, miłość dojrzała, i ta która „umiera” za szybko, stanowią treść programu, złożonego z piosenek najlepszych tekściarzy. Zabawne, liryczne i dramatyczne wiersze Kofty, Młynarskiego, Przybory i Osieckiej zobaczymy w interpretacji uczestników Warsztatów Piosenki Aktorskiej, pracujących w Miejskim Ośrodku Kultury pod kierunkiem Justyny Jędrusik i Małgorzaty Kowalczyk.