Poniedziałek 26 października 2020
Bonawentury, Damiana, Dymitriusza

WARSZTATY MUZYCZNE

UWAGA ! NABÓR UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 31 SIERPNIA !!

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich entuzjastów muzykowania i gry na różnych instrumentach do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach lokalnych, realizowanych w ramach projektu „Rockowanie. Gramy Maanam”, którego organizatorem jest Łódzki Dom Kultury, a my weszliśmy w projekt jako jeden z partnerów z województwa. Warsztaty lokalne, które w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się w dniach 4 – 5 września, obejmą 6 segmentów: gitarę, perkusję, wokal, gitarę basową, instrumenty klawiszowe oraz realizację dźwięku. Pierwszy dzień warsztatów (4 września) zakończy się  wspólnymi zajęciami wszystkich sekcji, które przerodzą się w jam session, a podsumowaniem całego weekendu warsztatów będzie krótki koncert, otwarty dla lokalnej publiczności (5 września). Uczestnicy wraz z prowadzącymi zaprezentują opracowane podczas zajęć utwory z twórczości zespołu Maanam. Podczas koncertu prowadzący warsztaty nagrodzą od 2 do 5 osób i osoby te będą mogły wziąć udział w warsztatach mistrzowskich, które odbędą się w Łodzi. Jeśli chcecie wziąć udział w warsztatach to wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do nas (osobiście, pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną) do 16 sierpnia. UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY !  Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne poniżej. Uwaga ! Liczba miejsc ograniczona.