Narodowy Spis powszechny

Wtorek 21 września 2021
Aleksandra, Bożydary, Darii

"Wielka draka w Prosiaczkowie" - UWAGA ZMIANA MIEJSCA

Uwaga! Bardzo ważna informacja! Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe 🌧🌧🌧 przenosimy dzisiejszy wakacyjny teatrzyk do sali widowiskowo-teatralnej MOK. Zapraszamy serdecznie ❤

Zapraszamy na  teatrzyk wakacyjny. Tym razem będzie to "Wielka draka w Prosiaczkowie" w wykonaniu Teatru Piccolo . Zapraszamy we wtorek 17.08.2021 roku do sali widowiskowo-teatralnej MOK o godzinie 11:00 ! Wstęp wolny!

"Interaktywne, edukacyjne przedstawienie, oparte na kanwie klasycznej bajki O Trzech Świnkach, poszerzy wiedzę najmłodszych w zakresie takich tematów jak: niebezpieczne przedmioty, nieufność wobec obcych, asertywność, schematy poprawnych zachowań w obliczu strachu oraz gdzie i jak szukać pomocy. Oczywiście, wszystko to podane w charakterystycznej dla Teatru Piccolo atmosferze pełnej humoru i dobrej zabawy."

UWAGA! GODZINA LUB MIEJSCE TEATRZYKU MOŻE ULEC ZMIANIE ZE WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE! Prosimy o sprawdzanie aktualności dotyczących teatrzyków na naszej stronie i Facebooku'u.