Piątek 20 września 2019
Filipiny, Eustachego, Euzebii

28-04-2019

WERNISAŻ

Na kolejny wernisaż do Galerii MOK zapraszamy 28 kwietnia o godz. 16.00. Podczas wernisażu zaprezentowane zostaną prace dzieci i młodzieży z Pracowni "Obraski" przy Klubie ArtDywizjon w Bełchatowie. Wstęp wolny ! 
29-03-2019

WYSTAWA

Zapraszamy na wystawę prac młodzieży z Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych w Łodzi. Wystawa będzie czynna do 21.04.2019. Wstęp wolny. 
21-03-2019

KLE, KLE BOĆKU

Zapraszamy na wystawę prac dzieci i młodzieży z pracowni plastycznych Miejskiego Ośrodka Kultury pracujących pod kierunkiem Hanny Stępień ! 
Łukasz Wójcikowski to członek Stowarzyszenia Fotograficznego "Kreatywni" z Piotrkowa Trybunalskiego. Na wernisaż fotografii "Z lotu ptaka" jego autorstwa zapraszamy do Galerii MOK 1 marca o godz. 18.00. Wstęp wolny ! 
12-02-2019

SUKCES !

Miło nam poinformować, że w VII edycji konkursu plastycznego "Zielone lasy, czyste wody to dar przyrody" oragnizowanego przez Klub Kultury "Jaskółczyn" w Piotrkowie Trybunalskim, II miejsce zdobył Gniewomir Martynowski. Wyróżnienia otrzymali: Julia Kobos, Patrycja Nowak oraz Antonina Pisarek. Wszystkie nagrodzone dzieci należą do grupy Pastelki, której instruktorem jest Krystyna Popielska. Serdecznie gratulujemy ! 
Kolejny wernisaż już 12 stycznia 2019 o godz. 18.00 w Galerii MOK. Nowy rok rozpoczniemy fotografią Aleksandry Szoty ze Stowarzyszenia Fotograficznego "Kreatywni" z Piotrkowa Trybunalskiego. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy ! 
Zapraszamy Państwa na powarsztatową wystawę "Młodzi odkrywcy - projekt pasieka". Wernisaż wystawy odbędzie się 2 grudnia o godz. 16.00 w Galerii MOK. Wstęp wolny ! 
Zapraszamy na wystawę prac plastycznych pt." WSPOMNIENIA- niepodległa", które powstały pod kierunkiem instruktorek Miejskiego Ośrodka Kultury - p.Hanny Stępień i p. Aleksandry Grosfeld. Pracę dzieci będzie można podziwiać do 30 listopada 2018r.
Joanna Nitecka jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego
w Kielcach. Uzyskała dyplom artystyczny z tkactwa w 2004 roku. Studiowała w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na Wydziale Wychowania Artystycznego. Dyplom z grafiki warsztatowej otrzymała w 2009 roku u prof. K. Winczek i Z. Wiatra. Była stypendystką Fundacji Inicjatyw Kulturalnych
w Radomsku w latach 2006- 2009.
Na wystawie przedstawi grafiki wykonane w pracowni miedziorytu.
Zapraszamy na wernisaż wystawy 4 listopada 2018r. o godz.16.00 Wystawa czynna do 29 listopada 2018r.
Wstęp wolny!
Debiutancka wystawa Alberta Suskiego członka Stowarzyszenia Fotograficznego Kreatywni inspirowana jest twórczością Eda Sheerana. Stąd jej tytuł " Inspired of Sheeran". Prezentowane zdjęcia to autorska interpretacja utworów piosenkarza.
Dla autora wystawy fotografia to pasja i styl życia... To coś co kocha... Interesuje się nią od zawsze i każdego dnia odkrywa ją na nowo. Młody artysta uważa, że fotografia rozbudza pasję, ciekawość świata oraz kreatywność.
Wernisaż wystawy odbędzie się 7 października 2018 o godzinie 18.00. Wystawa czynna do 30 października 2018r. Wstęp wolny. Zapraszamy!