Narodowy Spis powszechny

Wtorek 21 września 2021
Aleksandra, Bożydary, Darii

Imprezy Gościnne

KONCERT KATARZYNA ŻAK "BARDZO ŚMIESZNE PIOSENKI"

Miejsce: sala widowiskowo - teatralna MOK, al. 3 Maja 12
Data: 9.03.2020 r.
Godzina: 19.00
Bilety: 50 zł - parter, 40 zł - balkon. Bilety dostępne w kasie MOK oraz na steonie internetowej www.kupbilecik.pl
Koncert "Bardzo śmieszne piosenki" Aktorka wraz z zespołem muzycznym zaprasza publiczność od 15tego do 99tego roku życia do wspólnej zabawy przypominając czym tak naprawdę jest piosenka aktorska. I jak przy pomocy piosenki pokazać przeróżne wcielenia kobiece, od zranionej kury domowej, rozpaczliwie zakochaną, kobietę uwikłaną w uzależnienie, morderczynię, po wampa z kieliszkiem chianti w ręku... Metamorfozy następują w szalonym tempie, aktorka co chwila zmienia część kostiumów i rekwizyty...bo przecież każda kobieta jest inna.
Nie daje widzowi na chwilę wytchnienia zapraszając do interakcji i wspólnego śpiewania, a ponieważ większość piosenek jest widowni znana - publiczność ma uśmiech na ustach po ostatni bis!
W programie piosenki m.in. W. Młynarskiego, A. Osieckiej, J. Cygana, M. Czapińskiej, M. Hemara. Premiera miała miejsce w sierpniu 2017r. w Teatrze Atelier w Sopocie.