Narodowy Spis powszechny

Aleksandra, Bożydary, Darii

Imprezy Gościnne

OPERETKA "WIEDEŃSKA KREW" JOHANNA STRAUSSA

UWAGA! 22.05.2021 ! NOWY TERMIN IMPREZY !

Miejsce: sala widowiskowo - teatralna MOK, al. 3 Maja 12.
Data: 22.05.2021 r.
Godzina: 18:00
Bilety w cenie 70 zł i 80/90 zł dostępne w kasie MOK oraz na stronach internetowych www.kupbilecik.pl oraz www.biletyna.pl
Wiedeńska krew Johanna Straussa to jedna z czterech (obok Zemsty nietoperza, Barona cygańskiego i Nocy w Wenecji) najbardziej znanych światowych operetek Króla Walca, które niezmiennie utrzymują się w czołówce światowego repertuaru. Na scenie w rytm walca pulsuje gorąca wiedeńska krew, rozbrzmiewają cudowne głosy i wspaniała muzyka, zachwycają piękne kostiumy i barwna scenografia.
W główne role wcielą się wspaniali soliści międzynarodowych scen operowych z towarzyszeniem znakomitej Orkiestry Teatru Muzycznego Arte Creatura. Na scenie zobaczymy laureatów międzynarodowych konkursów wokalnych, którzy wprawiają w zachwyt i porywają wspaniałymi głosami, wzruszają i bawią do łez. Towarzyszyć im będą uznani muzycy, prawdziwi wirtuozi swoich instrumentów występujących u boku znakomitych dyrygentów. Każdy spektakl kończy się owacjami na stojąco i na długo zapada w pamięć widzów.