Narodowy Spis powszechny

mok.piotrkow.pl

Wtorek 21 września 2021
Aleksandra, Bożydary, Darii

Imprezy Gościnne

SPEKTAKL "PIKANTNI"

UWAGA ! SPEKTAKL PRZENIESIONY NA 15 KWIETNIA 2021 r. NA GODZINY 17:30 I 20:15 !  

Miejsce: sala widowiskowo - teatralna MOK, al. 3 Maja 12
Data: 15.04.2021 r.
Godzina: 17:30 i 20:15
Bilety w cenach: 130 zł, 95 zł i 75 zł dostępne w kasie MOK oraz pod tym linkiem: http://bit.ly/pikantni-mok
Szanowni Państwo, spektakl "Pikantni" zaplanowany na 17.09.2020 w Piotrkowie Trybunalskim zostaje ponownie przeniesiony – na 15.04.2021. Godziny występów pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność nie ma potrzeby ich wymiany. Niestety, ze względu na zbyt duże wypełnienie sali oraz konieczność zachowania reżimu sanitarnego, wydarzenie nie może się odbyć w pierwotnym terminie.
Sytuacja naszej branży jest obecnie wyjątkowo trudna. Po raz kolejny jesteśmy zmuszeni odwołać lub przenieść na inny termin kilkaset wydarzeń. W związku z powyższym, w przypadku, gdy nowy termin nie będzie Państwu odpowiadał, zwracamy się z prośbą o wsparcie i wymianę biletów na voucher. Można go wykorzystać na wszystkie przyszłe wydarzenia w naszej ofercie do końca 2022 roku. Pełny repertuar znajdą Państwo na stronie adria-art.pl Decyzję o wymianie należy zgłosić na adres rezerwacje@adria-art.pl, w treści podając numer rezerwacji.

W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety, prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.

„Pikantni” – komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
Dwie znudzone sobą pary małżeńskie, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się w portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?
Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
Komedia Stefana Vögla z wartkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.
powrót