Środa 17 stycznia 2018
Antoniego, Rościsława, Jana

Kolejna edycja TRYBUNY TEATRU przed nami !
Zapraszamy młodzież oraz dorosłych do udziału w VII Ogólnopolskim Festiwalu Amatorskich Teatrów, „Trybuna Teatru”, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury
w dniach 3 – 5  listopada 2017 r. W ramach imprezy odbędą się: konkursowe prezentacje teatrów amatorskich, pokazy pozakonkursowe gospodarzy, spektakl zawodowy, warsztaty teatralne oraz spacer „Teatralnym szlakiem Piotrkowa Trybunalskiego”.
W roku 800-lecia obchodów Piotrkowa Trybunalskiego zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego...lub swojego miasta". Szczególy w regulaminie ! 
09-06-2017

FESTIWAL PIOSENKI

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w VII Piotrkowskim Festiwalu  Wokalnym „Najpiękniejsze są polskie piosenki”. 9 czerwca odbędą się eliminacje dla wszystkich kategorii wiekowych,17 czerwca zaś wielki finał, którego gwiazdą będzie Anita Lipnicka. Zapraszamy !
23-05-2017

SCENY Z 800-LECIA

Zapraszamy do wzięcia udziału w XII Miejskim Konkursie Teatralno-historycznym "Sceny z 800-lecia". Szczegóły w regulaminie ! 
Wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych zapraszamy do wzięcia udziału w XXI Miejskim Małym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 18 maja w Miejskim Ośrodku Kultury. UWAGA ! ZMIANY W REGULAMINIE ! 
Kolejna edycja Festiwalu Przedszkolaków FANTAZJA będzie wyjątkowa w związku z obchodami 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego.
Jak co roku zapraszamy młodych twórców teatru do Piotrkowa Trybunalskiego na kolejną edycję Regionalnego Przeglądu Teatrów Amatorskich.
W ramach Dni Przyjaźni Polsko-Wegierskiej zapraszamy wszystkich,dla których śpiewanie to pasja i wielka przygoda,do udziału w otwartym konkursie piosenki węgierskiej. 
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim  zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych z terenu miasta oraz  powiatu piotrkowskiego
do udziału w 62.OKR.
04-11-2016

TRYBUNA TEATRU 2016

Kolejna uczta teatralna przed nami !