Sobota 04 lipca 2020
Odona, Malwiny, Elzbiety

W poniedziałek, 29 czerwca 2020 roku,  w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zostały wręczone nagrody w X edycji konkursu fotograficznego „Piotrkowska przyroda”.
W dniu dzisiejszym prezentujemy zdjęcia z wręczenia nagród i nazwiska laureatów, natomiast 1 lipca 2020 roku nagrodzone fotografie zostaną opublikowane na stronie www.mok.piotrkow.pl oraz na facebookowym profilu Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, zaprasza w ramach akcji "BAW SIĘ LATEM" dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat na bezpłatne warsztaty artystyczne.
Kochani, wczoraj upłynął termin nadsyłania prac do X edycji konkursu fotograficznego „Piotrkowska Przyroda”. Dziękujemy wszystkim za zgłoszone fotografie.
Dziś Światowy Dzień Praw Osób Starszych. Z tej okazji mamy życzenia dla wszystkich seniorów, a w szczególności dla tych związanych z Klubem Seniora działającym w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Miło nam poinformować, że laureatami XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "TRADYCJE WIELKANOCNE, którego organizatorem jest Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, zostali mali podopieczni Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku rozstrzygnęła piętnastą edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Z górki na pazurki - moje ferie", w którym udział brały dzieci z naszych wszystkich pracowni plastycznych.

1 czerwca 2020 r. z okazji Dnia Dziecka na Dziedzińcu Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, zostały wręczone nagrody zdobyte w Festiwalu Rodzinnym pn.  „Piękny Dzień Mamy…”.

Festiwal Rodzinny pn. „Piękny Dzień Mamy…” został rozstrzygnięty.

Jury po obejrzeniu plików wideo z nagraną prezentacją konkursową poświęconą tematyce rodzinnej postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

              

Z humorem, muzycznie ale przede wszystkim artystycznie - tak w miniony piątek tj. 6 marca, obchodzono Dzień Kobiet w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Od marca piotrkowscy seniorzy mogą raczyć się „Kawą za złotówkę” w lokalu Cukiernia Sowa w galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski.
Akcja „Kawa za złotówkę” jest efektem współpracy Focus Mall z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.