Narodowy Spis powszechny

Aleksandra, Bożydary, Darii

OEA

Piotrkowska oczami piotrkowian w OEA

Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) zaprasza w czwartek, 23 września 2021r. o godz.18.00 na wernisaż wystawy fotografii uczestników warsztatów w OEA. Zdjęcia zaprezentowane na wystawie, wykonane podczas pleneru naszych seniorów na ul. Piotrkowskiej w Łodzi, przybliżą nam historię ulicy i miejsc z nią związanych. Wstęp wolny.
Wystawa czynna będzie od 23 września do 8 października 2021r. w godz. 9.00 -19.00. Zapraszamy 🙂

Wernisaż odbywać się będzie z zachowaniem norm bezpieczeństwa epidemiologicznego.
Informujemy również, że w celu promocji będą robione zdjęcia, które opublikujemy na stronach internetowych MOK, UM, facebook-u MOK oraz piotrkowskich portalach internetowych.