Sobota 04 lipca 2020
Odona, Malwiny, Elzbiety

GRAFIK ZAJĘĆ

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
GRAFIK ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MOK
W OKRESIE OD 16 WRZEŚNIA 2019 roku DO 14 CZERWCA 2020 ROKU

 

MUZYKA
 
Nazwa zajęć Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Instruktor
Zespół wokalny
"Przygoda p.l."dorośli

Sala 22
16.30 - 18.30           Justyna Piesik - Kendra
Miejska Orkiestra Dęta
Nauka gry na instrumentach dętych
sala 13
od 9 lat
Sala B1
      16.00-20.00 16.00-18.00   Robert Fijałkowski
Grupa wokalna "PRESTO"
(5- 13 lat)

Sala 14
  16.00 - 17.30 (grupa młodsza)
17.30 - 19.00
(grupa starsza)

 
 
 
    Justyna Piesik - Kendra
Mała emisja głosu
Zajęcia indywidulane
(7 - 13 lat)

sala 22/B1

 
9.30 - 11.30
19.15-20.00
19.00 - 20.30 16.00 - 19.45       Justyna Piesik - Kendra
Zajęcia indywidulane
Emisja głosu
od 14 lat

sala 22
  12.00 - 21.00 9.00 - 12.00 
13.00 - 18.30
      Justyna Jędrusik
Chór musicalowy
od 13 lat

sala 22

 
    18.30 - 20.00       Justyna Jędrusik































PLASTYKA
Nazwa zajęć Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Instruktor
Warsztaty plastyczne
(malarstwo, rysunek, grafika itp.)
od 13 lat

Sala 27
  17.00 - 20.00   17.00-20.00
 
    Gabriela Szymańska-Kaczmarek
Zajęcia plastyczne
 7 - 11 lat

Sala 28
16.00-17.30
 
          Hanna Stępień
Zajęcia plastyczne
 11 - 13 lat

Sala 28
    16.00 - 17.30       Aleksandra Grosfeld
Zajęcia plastyczne
4 -7 lat

Sala 28

 
 
 
  15.30-17.00     Magda Bienias






TANIEC
Nazwa zajęć Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Instruktor
Taneczna grupa estradowa
5 - 7  lat

Sala B17
17:00-18:30                         16:30 - 17:30                     Tomasz Balcerek
Zespół taneczny (taniec nowoczesny)
"COLOR POPCORN"
grupa zaawansowana
8- 11 lat

Sala B17
        17.30-18.30   Zuzanna Małolepsza
Zespół taneczny
Taniec nowoczesny "CANDY FUSION"
powyżej 12 lat

sala B17
  19.00-20.30         Zuzanna Małolepsza
Zespół taneczny "BUBBLEGUM"
8-15 lat

sala B17
      18.00 - 19.00     Zuzanna Małolepsza
Zajęcia z technik tańca
grupa zaawansowana
powyżej 12 lat

sala B17
      19.00 - 20.00     Zuzanna Małolepsza 
Zajęcia z technik tańca
grupa zaawansowana
8-11 lat

sala B17
      19.00 - 20.00 18.30 - 20.00   Zuzanna Małolepsza

















































TEATR
Nazwa zajęć Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Instruktor
Warsztaty piosenki
aktorskiej
od 16 lat

sala 14
13.00- 18.00   13.00- 18.00     Małgorzata Kowalczyk

Dawid Burda
Warszataty przygotowujące do 
egzaminów do szkół teatralnych

sala nr 14
14.00 - 16.00     13.00 - 15.00
 
  Małgorzata Kowalczyk
Michalina Kowalczyk
Dawid Burda
Zespół teatralny
"Pierwsze słyszę"
12- 15 lat

sala 13
      16.00-18.00   Małgorzata Kowalczyk
Warsztaty teatralne 
12-18 lat
sala 13
  15.30 - 18.30       Michalina Kowalczyk
Zespół teatralny "Absurdalni"
od 16 lat
18.00-21.00         Małgorzata Kowalczyk
Ognisko teatralne "Etiuda"
od 6 - 11 lat

sala 13
        16.00 - 18.00 (I grupa 6-9 lat)
18.00 - 20.00 (II grupa - 10-12 lat)
Marta Hołyńska
Zespół teatralny
"Za chwilę"
12-14 lat

sala 13
    18.00-20.00     Michalina Kowalczyk
Zespół teatralny
"Ja przepraszam bardzo"
od 16 lat
16.00-18.00         Michalina Kowalczyk













Załączniki artykułu

CENNIK OPŁAT (pobrań: 75)
zarządzenie (pobrań: 38)