Piątek 20 września 2019
Filipiny, Eustachego, Euzebii

GRAFIK ZAJĘĆ

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
GRAFIK ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MOK
W OKRESIE OD 16 WRZEŚNIA 2019 roku DO 14 CZERWCA 2020 ROKU

 

MUZYKA
 
Nazwa zajęć Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Instruktor
Zespół wokalny
"Przygoda p.l."dorośli

Sala 22
16.30 - 18.30           Justyna Piesik - Kendra
Miejska Orkiestra Dęta
Nauka gry na instrumentach dętych
sala 13
od 9 lat
Sala B1
      16.00-20.00 16.00-18.00   Robert Fijałkowski
Grupa wokalna "PRESTO"
(5- 13 lat)

Sala 14
  16.00 - 17.30 (grupa młodsza)
17.30 - 19.00
(grupa starsza)

 
 
 
    Justyna Piesik - Kendra
Mała emisja głosu
Zajęcia indywidulane
(7 - 13 lat)

sala 22/B1

 
9.30 - 11.30
19.15-20.00
19.00 - 20.30 16.00 - 19.45       Justyna Piesik - Kendra
Zajęcia indywidulane
Emisja głosu
od 14 lat

sala 22
  13.00 - 18.45 13.00 - 21.00       Justyna Jędrusik
Zespół wokalny "SING"
od 13 lat

sala 22

 
  19.00 - 21.00         Justyna Jędrusik































PLASTYKA
Nazwa zajęć Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Instruktor
Warsztaty plastyczne
(malarstwo, rysunek, grafika itp.)
od 13 lat

Sala 27
  17.00 - 20.00   17.00-20.00
 
    Gabriela Szymańska-Kaczmarek
Zajęcia plastyczne
 7 - 11 lat

Sala 28
16.00-17.30
 
          Hanna Stępień
Zajęcia plastyczne
 11 - 13 lat

Sala 28
    16.00 - 17.30       Aleksandra Grosfeld
Zajęcia plastyczne
4 -7 lat

Sala 28

 
 
 
  15.30-17.00     Magda Bienias






TANIEC
Nazwa zajęć Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Instruktor
BIK KAYK
od 12 lat

Sala B17
16:00-20:00                                            7:00-11:00 Tomasz Balcerek
Zespół taneczny (taniec nowoczesny)
"COLOR POPCORN"
grupa zaawansowana
8- 11 lat
Sala B17
        17.00-18.30   Zuzanna Małolepsza
Zespół taneczny
Taniec nowoczesny "CANDY FUSION"
powyżej 12 lat
sala B17
  19.00-20.30         Zuzanna Małolepsza
Zespół taneczny "BUBBLEGUM"
8-15 lat
sala B17
      18.00 - 19.00     Zuzanna Małolepsza
Zajęcia z technik tańca
grupa zaawansowana
8-15 lat
sala B17
        18.30 - 20.00   Zuzanna Małolepsza

















































TEATR
Nazwa zajęć Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Instruktor
Warsztaty piosenki
aktorskiej
od 16 lat

sala 14
16.00- 18.00   14.00- 18.00     Małgorzata Kowalczyk

Dawid Burda
Warszataty przygotowujące do 
egzaminów do szkół teatralnych
sala nr 14
14.00 - 16.00     14.00 - 16.00
18.00 - 21.00
  Małgorzata Kowalczyk
Michalina Kowalczyk
Zespół teatralny
"Pierwsze słyszę"
12- 15 lat

sala 13
      16.00-18.00   Małgorzata Kowalczyk
Warsztaty teatralne 
12-18 lat
sala 13
  15.30 - 18.30       Michalina Kowalczyk
Zespół teatralny "Absurdalni"
od 16 lat
18.00-21.00         Małgorzata Kowalczyk
Ognisko teatralne "Etiuda"
od 6 - 11 lat

sala 13
        16.00 - 18.00 (I grupa 6-9 lat)
18.00 - 20.00 (II grupa - 10-12 lat)
Marta Hołyńska
Zespół teatralny
"Za chwilę"
12-14 lat
sala 13
    18.00-20.00     Michalina Kowalczyk
Zespół teatralny
"Ja przepraszam bardzo"
od 16 lat
16.00-18.00         Michalina Kowalczyk
"Baby teatr" - wspólne zajęcia dla
dzieci i rodziców
od 3 do 7 lat
sala nr 14
        16.00 - 17.30 Anna Kolebska
Elżbieta Łągwa - Szelągowska
Amatorski Teatr
Dorosłych

sala 13
  17.00-20.00       Bartosz Gumulec