Sobota 04 lipca 2020
Odona, Malwiny, Elzbiety

ZAJĘCIA DO 2016

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =

Wokalistki uczęszczające na zajęcia emisji głosu znalazły uznanie jury Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Anny Jantar, który odbył się w sobotę, 16 marca 2013 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie: Ewelina Pirek otrzymała I nagrodę w kategorii 12-15 lat, a Anita Stolarska wyśpiewała I nagrodę w kategorii powyżej 15 lat.

Adrianna Czechowska, Kaja Kobylarz i Anita Stolarska zdobyły wyróżnienia w VII Festiwalu Piosenki Anny Jantar „Tyle słońca…”, który odbył się 9 marca 2012 roku w Głownie.

18 stycznia 2014 roku o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi odbył się Koncert Karnawałowy z cyklu: „W hołdzie Edwardowi Czernemu” pt.: Edward Czerny Swing i Jazz. W koncercie oprócz zespołu: Big Band Akademii Muzycznej w Łodzi pod dyrekcją Jacka Deląga wystąpili soliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim: Zosia Pierek – zespół Presto, Dominik Mironiuk – uczestnik zajęć Emisji Głosu oraz Agnieszka Skrobek – instruktor wokalny MOKu. Piotrkowianie to jedyni wokaliści występujący tego wieczoru. Koncert spotkał się z ogromnym zainteresowaniem melomanów, sala zapełniła się już pół godziny przed koncertem, owacjom nie było końca. Publiczność doczekała się dwóch bisów, w tym jednego w wykonaniu Zosi Pierek.