Sobota 19 paździenika 2019
Ziemowita, Jana, Pawla

Zespół taneczny HIP HOP i taniec współczesny 8-12 lat

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Zajęcia tańca nowoczesnego Hip - Hop to nie tylko dobra zabawa, ale również nauka, rodzaj sportu i sposób na zdrowe i szczęśliwe życie. Zajęcia te wpływają na rozwój psycho - ruchowy, na kształtowanie sylwetki i prawidłowej postawy ciała. Są idealne na wzmocnienie układu mięśniowo - kostnego i poprawę poczucia własnej wartości. Nic tak jak Hip – Hop nie nauczy dzieci współistnienia w grupie i czerpania radości z tak ważnych dla życia dziecka ruchliwych zajęć.
Czy chcesz dać dziecku prawdziwą radość? Pragniesz rozbudzić w nim zainteresowanie tańcem? Zależy Ci, by uwrażliwić dziecko na taniec, muzykę i ruch? Wybierz zajęcia tańca nowoczesnego Hip - Hop. Twoje dziecko nauczy się zapamiętywania podstawowych kroków, poczuje rytm, pozna układy składające się z elementów tańca nowoczesnego, a do tego odkryje nową, życiową pasję.
Nasze zajęcia, mają nie tylko na celu nauczyć dzieci tańczyć, ale również pokazać, jak należy się prezentować, jak należy się zachowywać na scenie, jak poprawić swoją nieśmiałość, czy podnieść poczucie własnej wartości.