Piątek 07 sierpnia 2020
Kajetana, Doroty, Sykstusa

Zapraszamy wszystkich tancerzy z całej Polski do wzięcia w VII Piotrkowskiej Panoramie Tanecznej o "Złotego Piotrka" ! Zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja ! 
Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie ogłosił 63. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim tradycyjnie już od lat jest organizatorem eliminacji miejsko-powiatowych (17.03.2018 r. godz. 9.00) i rejonowych (8.04.2018 r. godz. 9.00), które odbędą się w siedzibie naszego Ośrodka,  al. 3 Maja 12. Zgłoszenia do eliminacji miejsko - powiatowych przyjmujemy do 14 marca ! 

UWAGA: W ZWIĄZKU ZE ZMIANAMI DOTYCZĄCYMI USTAWY O DANYCH OSOBOWYCH DO WYPEŁNIENIA NOWE KARTY ZGŁOSZENIA ! 


Jak co roku zapraszamy młodych twórców teatru do Piotrkowa Trybunalskiego na kolejną edycję Regionalnego Przeglądu Teatrów Amatorskich.
W przeglądzie mogą wziąć udział amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działajace w szkołach i placówkach kultury.
Zgłoszenia przyjmujemy do 19 marca 2018 r.
Data imprezy: 13 i 14 kwietnia 2018 r.

Szczegóły w regulaminie ! 
Kolejna edycja TRYBUNY TEATRU przed nami !
Zapraszamy młodzież oraz dorosłych do udziału w VII Ogólnopolskim Festiwalu Amatorskich Teatrów, „Trybuna Teatru”, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury
w dniach 3 – 5  listopada 2017 r. W ramach imprezy odbędą się: konkursowe prezentacje teatrów amatorskich, pokazy pozakonkursowe gospodarzy, spektakl zawodowy, warsztaty teatralne oraz spacer „Teatralnym szlakiem Piotrkowa Trybunalskiego”.
W roku 800-lecia obchodów Piotrkowa Trybunalskiego zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego...lub swojego miasta". Szczególy w regulaminie ! 
09-06-2017

FESTIWAL PIOSENKI

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w VII Piotrkowskim Festiwalu  Wokalnym „Najpiękniejsze są polskie piosenki”. 9 czerwca odbędą się eliminacje dla wszystkich kategorii wiekowych,17 czerwca zaś wielki finał, którego gwiazdą będzie Anita Lipnicka. Zapraszamy !
23-05-2017

SCENY Z 800-LECIA

Zapraszamy do wzięcia udziału w XII Miejskim Konkursie Teatralno-historycznym "Sceny z 800-lecia". Szczegóły w regulaminie ! 
Wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych zapraszamy do wzięcia udziału w XXI Miejskim Małym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 18 maja w Miejskim Ośrodku Kultury. UWAGA ! ZMIANY W REGULAMINIE ! 
Kolejna edycja Festiwalu Przedszkolaków FANTAZJA będzie wyjątkowa w związku z obchodami 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego.
Jak co roku zapraszamy młodych twórców teatru do Piotrkowa Trybunalskiego na kolejną edycję Regionalnego Przeglądu Teatrów Amatorskich.