Piątek 07 sierpnia 2020
Kajetana, Doroty, Sykstusa

W ramach Dni Przyjaźni Polsko-Wegierskiej zapraszamy wszystkich,dla których śpiewanie to pasja i wielka przygoda,do udziału w otwartym konkursie piosenki węgierskiej. 
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim  zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych z terenu miasta oraz  powiatu piotrkowskiego
do udziału w 62.OKR.
04-11-2016

TRYBUNA TEATRU 2016

Kolejna uczta teatralna przed nami !
Zapraszamy miłośników teatru na amatorskie spektakle dzieci i młodzieży, które zaprezentowane zostaną w Miejskim Ośrodku Kultury podczas Regionalnego Przeglądu Teatrów Amatorskich w dniach 8-9.04.2016r. Wstęp wolny!
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w VI Piotrkowskim Festiwalu  Wokalnym „Najpiękniejsze są polskie piosenki”. 2 maja odbędą się eliminacje dla wszystkich kategorii wiekowych,3 maja zaś wielki finał w Amfiteatrze Miejskim. Zapraszamy !
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim jest organizatorem eliminacji miejsko – powiatowych i rejonowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. 12 marca o godz. 9.00 odbędą się eliminacje miejsko – powiatowe, natomiast 2 kwietnia o godz. 9.00 eliminacje rejonowe. Konkurs promuje różne formy poezji i krzewi kulturę żywego słowa. Adresatami OKR-u jest młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe.

Na etap miejsko-powiatowym przedłużamy przyjmowanie zgłoszeń do 10 marca 2016 r. !!!
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w Regionalnym Przeglądzie Teatrów Amatorskich. Przegląd odbędzie się w dniach 8 i 9 kwietnia 2016 roku.
W miniony weekend scena Miejskiego Ośrodka Kultury należała do młodych i „młodych duchem” aktorów amatorów młodzieżowych i dorosłych. Do Piotrkowa przyjechały grupy teatralne ze Słupska, Szczecina, Rzeszowa, Łochowa, Bolesławca, Wolborza, Torunia, Białegostoku i Warszawy. Było wspaniale, profesjonalnie, rodzinnie, miło, teatralnie i artystycznie, co zarejestrował nasz fotoreporter Marcin Pieprzowski.
Zapraszamy młodzież oraz dorosłych do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Amatorskich Teatrów, „Trybuna Teatru”, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w dniach 6-8 listopada 2015r. W ramach imprezy odbędą się: konkursowe prezentacje teatralne, pokazy pozakonkursowe, występy gwiazd oraz warsztaty artystyczne.
11-08-2015

Galeria MOK