Niedziela 28 lutego 2021
Antonii, Antoniego, Chwaliboga

WYSTAWA ONLINE - "PRZYSZŁA JESIEŃ"

Wystawa pt.: "Przyszła jesień" jest stworzona przez najmłodszych uczestników warsztatów plastycznych, które odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury. Grupę wiekową 4-7 lat prowadzi instruktor Magda Bienias.
Zajęcia rozpoczęły się w połowie września. Dzieci są bardzo przejęte tym, że przychodzą do pracowni plastycznej. Atmosfera na zajęciach jest fantastyczna, a dzieci pracują z ogromnym zaangażowaniem. Dlatego też powstały takie cudowne, jesienne dzieła sztuki. Dzieci w tej grupie wiekowej pracują z wyjątkową plastyczną intuicją kolorystyczną i kompozycyjną oraz z ogromną swobodą. To wszystko ma odzwierciedlenie w pracach naszych najmłodszych artystów. Wystawa w całości prezentowana jest na naszym profilu facebookowym w dniach 25.09.-9.10.2020 r.